کدخبر: 32410

شام چی درست کنم؟(شام سبک و سریع و خوشمزه)

سوالی است که خانوم ها به هنگام عصر از خود می پرسند و شما با خواندن این مطلب می توانید از این دغدغه نجات پیدا کنید.

آنچه دیگران می خوانند:

شام چی بپزم؟ چندین پیشنهاد غذا برای شام خوشمزه و سبک

یکی از سوالات کلیشه ای که خانوم ها می پرسند این است که شام چی درست کنم؟و این سوال ذهن آنها را مشغول می کند چون باید غذایی درست کنند که هم سبک باشد و هم بتواند انرژی مورد نیاز بدن را فراهم کند 

شام سبک :

سالاد سزار :

سالاد سزار از سالاد های بسیار معروف و پرطرفدار ایتالیایی هست که طعم خاص و عالی داره. این سالاد رو میشه به عنوان یک وعده سبک و عالی و کم کالری استفاده کرد.

سالاد-سزار

سالاد ماکارونی :

سالاد ماکارونی یا همان سالاد اندونزی سالادی خوش طمع و مقوی است که برای تهیه آن به خیارشور، هویج، ماکارونی، نخود سبز، ذرت، سس و لیمو ترش نیاز است.

سالاد تبوله :

این سالاد لبنانی بسیار خوشمزه می باشد و یک شام کاملاً سبک، با مزه ای فوق العاده برای آنان که در رژیم هستند به حساب می آید.

شام-چی-بپزم؟شام-سبک

 یتیمچه :

یتیمچه از جمله غذاهای به قول معروف دم دستی و آسان می باشد که بر خلاف دستور تهیه راحتش طعم خوشمزه ای را دارد و می توانید خیلی سریع آن را تهیه کنید. 

کوکو سبزی :

کوکو سبزی از محبوب ترین و پر طرفدارترین کوکوهای ایرانی می باشد. این کوکوی خوشمزه همانطور که از نامش مشخص است از سبزیجات معطر تهیه می شود .

شام-چی-درست-کنم

شامی کباب :

شامی کباب یکی از غذای خوش خوراک و بسیار ترد می باشد که خیلی سریع می توانید آن را تهیه کنید و برای یک وعده غذایی صرف کنید، از مواد اصلی مورد نیاز آن می توان پیاز، گوشت،تخم مرغ و لپه را نام برد. 

شام چی بپزم با سیب زمینی:

کوکو سیب زمینی :

کوکوی سیب زمینی به دو روش تهیه می شود؛ یکی با سیب زمینی پخته و دیگری با سیب زمینی خام و همچنین با ترکیب انواع مواد می توان کوکو تهیه کرد. کوکو در فر و با روغن کم و یا در تابه باروغن فراوان تهیه می شود. 

پوره سیب زمینی :

پوره سیب زمینی خوراکی ارزشمند و مورد علاقه کودکان می باشد که از پوره کردن سیب زمینی پخته شده بدست میاد.با کمترین مواد اولیه و خیلی سریع تهیه می شود 

شام-چی-درست-کنم (1)

 سوپ سیب زمینی :

سوپ سیب زمینی از سوپ های سنتی ایران به حساب می اید که در شهرهای مختلف با روش های گوناگون و مواد متفاوتی تهیه می شود. سوپ سیب زمینی طعم بسیار خوبی دارد و می توانید به عنوان یک پیش غذای مجلسی هم از آن استفاده کنید. 

شام چی درست کنم با برنج:

زرشک پلو با مرغ :

زرشک پلو با مرغ مهمان خوش طعم و با کلاس سفره های مجالس ایرانی می باشد که طرز تهیه بسیار راحتی دارد.

زرشک-پلو-با-مرغ

ارسال نظر: