کدخبر: 25987

خبر خوش و مهم برای مستاجران/ بسته حمایتی عملیاتی شد + جزییات

وزیر راه و شهرسازی از ارائه دو بسته سیاستی - حمایتی برای ساماندهی بازار مسکن و حمایت از مستاجران خبر داد.

آنچه دیگران می خوانند:

مستاجران قشری از جامعه هستند که این روز ها تحت فشار قرار گرفته اند . مستاجران در دوران کرونا نیز تحت فشار بودند . با گرانی دلار و طلا و قیمت مسکن قیمت اجاره بها نیز برای مستاجران افزایش یافته است . جزئیات بسته حمایتی دولت برای مستاجران را در ادامه بخوانید :

محمد اسلامی در پاسخ به این پرسش که دولت و وزارت راه و شهرسازی چه برنامه‌ای برای ساماندهی بازار مسکن و حمایت از مستاجران دارد اظهار کرد: در این راستا دو بسته سیاستی و حمایتی جهت ساماندهی و حمایت از اجاره‌نشین‌ها در دستور کار دولت قرار دارد.

وی تاکید کرد: این بسته‌ها باعث کاهش التهابات مسکن به خصوص برای مستاجران خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بازار مسکن از نوسانات سایر بازارهای اقتصادی از جمله ارز و طلا تاثیر می‌پذیرد افزود: طی هفته‌های اخیر نرخ جهانی طلا از انسی ۱۲۵۰ دلار به ۱۷۵۰ دلار افزایش یافته است و در مقابل از ارزش دلار کاسته شده است.

اسلامی در عین حال گفت: این در حالیست که چرخه مذکور در ایران معکوس است که یک حرکت تخریبی است. متاسفانه عده‌ای با دشمنان ما همنوا شد‌ه‌اند.

وی با اشاره به افزایش نرخ مسکن در کشور تاکید کرد: این میزان افزایش نرخ هیچ منطقی ندارد. برخی سایت‌های اینترنتی اقدام به درج نرخ می‌کنند اما باید از آنها پرسید چه کسی این واحدها را فروخته و چه کسی خریداری کرده است؟

خبر خوب برای مستاجران / حتما بخوانید

به نقل از رصد اقتصادی

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه