کدخبر: 26359

قیمت طلا، سکه و دلار امروز| سقوط سهمگین دلار/ سکه پرواز کرد + جزییات

بازار امروز شاهد نوسان عمده قیمت هاست و دلار هم افت قیمت را تجربه کرد و با کاهش ۰.۳۱ درصدی به ۱۸,۹۹۲ (هجده هزار و نهصد و نود و دو ) تومان رسید.

آنچه دیگران می خوانند:

قیمت ها امروز در بازار طلا و سکه در حالی امروز بالا رفت که بازار ارز شاهد کاهش قیمت هاست.


سهام عدالت| دارندگان سهام عدالت منتظر واریز ۴ میلیون تومان باشند


خبر تکان دهنده| جانباختگان آتش سوزی و انفجار کلینیک سینا اطهر افزایش یافتند / احتمال انفجار مجدد+عکس و فیلم


سحر قریشی | تصویر لو رفته جنجالی از سحر قریشی در محیطی زنانه + عکس


آخرین نرخ اونس طلا


مدل گوشواره | جدیدترین و جذاب ترین مدل های گوشواره سال 2020 + عکس


 

امروز هر اونس طلا خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۷۷۱ (یک هزار و هفتصد و هفتاد و یک ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۰۱ درصدی به ۱,۷۷۱ (یک هزار و هفتصد و هفتاد و یک ) دلار رسید.


چهره جدید بازیگر «پایتخت» جنجال به پا کرد+ عکس


 

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۸۷۱,۷۰۰ (هشتصد و هفتاد و یک هزار و هفتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۶۸ درصدی داشته است.

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با افزایش ۱.۶۹ درصدی، از ۱,۱۴۲,۶۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل و دو هزار و ششصد ) تومان به ۱,۱۶۲,۳۰۰ (یک میلیون و یکصد و شصت و دو هزار و سیصد ) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۶۴۰۰۰ تومان افزایش، ۳,۷۷۶,۰۰۰ (سه میلیون و هفتصد و هفتاد و شش هزار) تومان نرخ گذاری شد.

دلار

قیمت دلار امروز در صرافی

امروز قیمت دلار خلاف رشد قبلی با افت روبرو بوده است، دلار که روز قبل تا ۱۹,۰۵۲ (نوزده هزار و پنجاه و دو ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ - با کاهش ۰.۳۱ درصدی به ۱۸,۹۹۲ (هجده هزار و نهصد و نود و دو ) تومان رسید.


خبر داغ: تصویر لو رفته از بازیگر زن معروف با لباس شب در عروسی + عکس


آخرین نرخ یورو

یورو، امروز به ۲۱,۰۹۱ (بیست و یک هزار و نود و یک ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۰۳ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر یورو قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۲۱,۰۹۱ -۸ -۰.۰۴ امروز ۲۱,۰۹۹ -۳ -۰.۰۲ روز قبل ۲۱,۱۰۲ ۱۵۰ ۰.۷۱ ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

قیمت پوند امروز

پوند امروز با افزایش ۰.۹۸ درصدی، از ۲۴,۸۳۲ (بیست و چهار هزار و هشتصد و سی و دو ) تومان به ۲۵,۰۷۸ (بیست و پنج هزار و هفتاد و هشت ) تومان رسید.

آخرین نرخ سایر ارزها

در بازار امروز درهم امارات ۵,۵۹۰ (پنج هزار و پانصد و نود ) تومان، لاری گرجستان ۶,۶۷۱ (شش هزار و ششصد و هفتاد و یک ) تومان، لیر ترکیه ۲,۹۸۵ (دو هزار و نهصد و هشتاد و پنج ) تومان، دلار کانادا ۱۴,۹۴۹ (چهارده هزار و نهصد و چهل و نه ) تومان، دلار استرالیا ۱۴,۰۲۲ (چهارده هزار و بیست و دو ) تومان، فرانک سوئیس ۲۱,۶۵۷ (بیست و یک هزار و ششصد و پنجاه و هفت ) تومان، روبل روسیه ۲۹۴ (دویست و نود و چهار ) تومان، بات تایلند ۶۶۸ (ششصد و شصت و هشت ) تومان و رینگیت مالزی ۴,۷۹۳ (چهار هزار و هفتصد و نود و سه ) تومان نرخ گذاری شدند.


شباهت عجیب خواننده معروف با آقای رئیس جمهور دردسرساز شد + عکس


قیمت سکه بهار آزادی امروز

امروز قیمت سکه بهار آزادی شاهد افزایش ۱.۷۴ درصدی بوده است، سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۸,۴۵۰,۰۰۰ (هشت میلیون و چهارصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ - با رشد ۱.۷۴ درصدی به ۸,۶۰۰,۰۰۰ (هشت میلیون و ششصد هزار) تومان رسید.

قیمت سکه امامی امروز

سکه امامی، امروز به ۸,۹۱۸,۰۰۰ (هشت میلیون و نهصد و هجده هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۶۲ درصدی داشته است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه