کدخبر: 28695

خبر مهم برای متقاضیان دریافت وام مشمولان سهام عدالت/ صاحبان سرمایه کلیک کنند + جزییات

جزییات طرح وام مشمولان سهام عدالت اجرایی شده است و به گفته مدیرعامل بانک ملی این وام تا سقف پنج میلیون تومان از طریق کارت های اعتباری تعلق می گیرد.

آنچه دیگران می خوانند:

تخصیص وام به مشمولان سهام عدالت سرانجام عملی شد و با اعلام مدیرعامل بانک ملی این وام تا سقف پنج میلیون تومان به متقاضیان اختصاص پیدا می کند.

امروز (چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸) نشست خبری طرح نشان اعتباری بانک ملی برگزار شد که محمدرضا حسین زاده، اظهار کرد: بانک ملی برای تامین مالی و نقدینگی واحدهای تولیدی کشور در سال گذشته و سه تا چهار ماهه ابتدایی امسال معادل ۹ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است. همچنین، نزدیک ۴ هزار میلیارد تومان هم برای واحدهای تولیدی کوچک و متوسط که نقش مهمی در سطح اشتغالزایی دارند، پرداخت تسهیلات انجام داده‌ایم.

سهام عدالت

پرداخت وام 6 میلیون تومانی به خانوار

وی ادامه داد: از ۲۳ میلیون خانوار مشمول دریافت وام کرونا پرداخت وام ۶ میلیون خانوار متعلق به بانک ملی بوده که طی یک ساعت وام این افراد پرداخت شد. علاوه براین، معادل ۱۱ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان هم با نرخ ۱۲ درصد به کسب‌وکارهایی که از شیوع ویروس کرونا آسیب دیده‌اند، پرداخت خواهد شد.

حسین زاده درباره فروش اموال مازاد بانک ملی، توضیح داد: این بانک تاکنون یکصد و ۸ هزار میلیارد ریال از اموال و املاک خود را به فروش رسانده است و گروه توسعه ملی از زیرمجموعه‌های خود را از طریق بورس در تیر ماه به فروش گذاشتیم اما فروش نرفت که قصد داریم مدیریت آن را هم واگذار کنیم تا در نهایت واگذاری آن محقق شود.

خبر مهم برای دارندگان سهام عدالت/ با روند کامل آزادسازی آشنا شوید

قرار بانک ملی با بیش از 4 هزار فروشگاه

وی افزود: تا سقف ۵ میلیون تومان مشمولان سهام عدالت می‌توانند از بانک ملی با کارت اعتباری وام دریافت کنند و در این زمینه بانک ملی با بیش از ۴۰۰۰فروشگاه قرار بسته‌ است تا مشمولان سهام عدالت بتوانند از طریق کارت‌های اعتباری که به آنها تعلق می‌گیرد، کالاهای موردنیاز خود را خریداری کنند. نکته مهم در این زمینه این است که اگر یک ماه بعد از نخستین تراکنش از این کارت‌های اعتباری، مبلغ پرداختی تسویه شود، هیچی سودی از این افراد دریافت نمی‌شود و پاداش هم می‌گیرند. همچنین، برای خوش حساب‌ها در این زمینه سقف اعطای وام بسته به میزان سهام عدالت با کارت‌های اعتباری افزایش پیدا می‌کند.

خبر مهم برای دارندگان سهام عدالت/ با روند کامل آزادسازی آشنا شوید

تخصیص 21 هزار میلیارد تومان به تسهیلات قرض الحسنه

مدیرعامل بانک ملی ادامه داد: کارت هدیه دیجیتالی هم یکی دیگر از طرح‌های بانکداری دیجیتال است که به زودی عرضه می‌شود. علاوه براین، معادل ۲۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه برای وام ازدواج از سوی بانک ملی پرداخت شده است.

به نقل از رصد اقتصادی

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه