کدخبر: 28705

سهام عدالت | جزئیات مهم درباره واگذاری بخش دوم سهام عدالت/ حتما بخوانید

بعد از انجام مرحله اول واگذاری سهام عدالت واگذاری بخش دوم این سهام از اواسط مرداد نیز صورت می گیرد.

آنچه دیگران می خوانند:

واگذاری سهام عدالت با انتقادهای بسیاری همراه شده است و در تازه ترین مورد دارندگان سهام عدالت انتقادات زیادی به مرحله اول دارند و از آماده نبودن و ضعف بزرگ زیرساخت‌ها و زمینه واگذاری بخش اول گلایه مند هستند.

برخی می‌گویند تحت هیچ شرایطی ۳۰ درصد دوم سهام عدالت خود را آزاد نمی‌کنند و برخی دیگر گویا می‌خواهند سهام را آزاد کنند اما به شرط آنکه مشکلات مرحله اول تکرار نشود.

یکبار کافی بود دیگه تکرار نمی‌کنیم

خبر مهم برای دارندگان سهام عدالت/ با روند کامل آزادسازی آشنا شوید

«اون ۷۰ درصد دیگه از سهامم را عمراً اگه بفروشم. همین ۳۰ درصد را هم اشتباه کردم فروختم. واسه سهام ۵۳۲ تومنی کلاً یک میلیون واریز کردن معلوم نیست مابقی چی شدو کی میریزن؟»

«همون ۳۰درصدی که آزاد کردیم بس بود. یک ریال نریختن.»

«دیگه گول نمیخوریم همون ۳۰ درصد اول را هم اشتباه کردیم فروختیم. اگه از گشنگی بمیریم بهتر از اینه که آواره بانک و کارگزاری بشیم. ۶۰ روزه قسمت اول را فروختم هنوز نریختن. حالا دوباره بفروشم که دنبال پول ۶۰ درصد بدوم؟»

« ۳۰ درصد اول را ندادن چه برسه به۳۰ درصد دوم.»

«پشت دستمو داغ کردم دیگه نفروشم.»

«۱۲ خرداد بخش اول را فروختم. حالا می‌خوان ۷۰ درصد باقی را هم از چنگ ما در بیارید؟ یه اشتباهی کردیم، دیگه تکرارش نمی‌کنیم.»

«اینا یه شماره رو تایید نمیکنن چطور میخان این همه معامله رو هندل کنن.»

«فروش سهام عدالت = پشیمانی. اونایی که فروختن هم سهم‌شون رفت و هم پولشون. اما بازم همه میرن و ۳۰ درصد دوم را می‌فروشن.»

«وقتی میبینی پولشو نمیدن یا نصفه میدن دندون رو جگر بزار فعلا نفروش.»

سهام عدالت

اول برادری‌تان را ثابت کنید

«کاش ۳۰ درصد اول را تسویه می‌کردن بعد دومی رو آزاد می‌کردن.»

«بورس گنجایش این همه فروش رو نداشت. بره تو فاز نزولی دیگه سهام مردم فروش نمیره. سهام عدالت عید غدیر هم خیلی پوپولیستی اعلام کردن اینطور آبشاری جواب نمیده.»

«عمدا این پروسه را طولانی کردن که یه سری سود ببرن. از مردم خواهش میکنم تا تکلیف این ۳۰ درصد مشخص نشده است مرحله دوم اقدامی نکنند.»

سهام عدالت

«سهام عدالت را به سبد سهام کسانی که کد بورسی دارن انتقال بدهند و کسانی که قصد فروش سهامشان دارن در بورس بتوانند به راحتی سهام را خرید و فروش کنند. جز این هرکاری کنند همان آش و همان کاسه است.»

«برادریتون را ثابت کنید. بعد میریم برای مرحله دوم.»

«می‌گن کسانی که پول مرحله اول را نگرفتن، با مرحله دوم یه جا می‌گیرن. وقتی ۳ الی ۵ میلیون رو نریختن چطور حالا میخوان ۱۰ الی ۱۲ میلیون واریزرکنن؟»

به نقل از رصد اقتصادی

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه