کدخبر: 30510

قیمت پراید بالا رفت

قیمت پراید در بازار در حالی امروز مشخص شد و این خودرو همچنان با قیمت‌های بالا مورد معامله قرار می‌گیرد.

آنچه دیگران می خوانند:

تولید پراید اکنون متوقف شده است . پراید از ماشین های پرطرفدار سایپا بوده است . در این بسته خبری به بررسی قیمت روز پراید پرداخته ایم : قیمت پراید در بازار امروز چهارشنبه ۵ شهریور ۹۹ براساس مشاهدات میدانی به دست آمد که بر طبق آن این پراید همچنان با قیمت‌هایی بسیار غیرواقعی خرید و فروش می‌شود. البته این اختلاف قیمت زیاد سبب کاهش میزان معاملات این خودرو شده است.

با توجه به اینکه مجوز افزایش قیمت خودرو برای خودروسازان هر 3 ماه یکبار مجاز شد باید منتظر افزایش چندباره قیمت ها در بازار باشیم. در ادامه قیمت پراید در بازار امروز چهارشنبه ۵ شهریور ۹۹ را در جدول زیر ببینید.

پراید در بازار همچنان با قیمت بالا مورد معامله قرار می‌گیرد. با توقف تولید خودرو پراید و جمع شدن خطوط تولید پراید شرکت سایپا متاسفانه نزخ این محصول هر روز در بازار بیشتر می‌شود و شاهد فروش پراید با رقم‌های نجومی هستیم. در ادامه قیمت روز خرید و فروش خودرو پراید در چهارشنبه ۵ شهریور ۹۹ را بخوانید.

بعد از ثبت نام خودروسازی‌ها توقع این را داشتیم که این بازار بلاتکلیف آرام بگیرد، اما نه تنها آرام نگرفت، بلکه منحنی قیمت‌ها صعودی‌تر از قبل نیز شد.

پراید گران شد | چهارشنبه 5 شهریور

قیمت خودرو‌ها بر اساس پایش، تجمیع و تحلیل قیمت‌های اعلام شده از سوی نمایندگی‌ها، قیمت معاملات انجام شده در بیش از ۱۵۰ نمایشگاه فعال سطح کشور و مراکز خریدوفروش پایتخت و نیز بررسی‌های میدانی در بازار خودرو به‌صورت روزانه استخراج می‌شود.

مدل خودرو قیمت بازار قیمت نمایندگی
پراید SE 111 93.000.000
پراید SE 131 82.500.000
پراید SE 132 83.500.000 توقف تولید
پراید SE 151 92.000.000  
تیبا 98.000.000

پراید گران شد | چهارشنبه 5 شهریور

به نقل از رصد اقتصادی

ارسال نظر: