کدخبر: 31524

زمان سود سهام عدالت کی مشخص می‌شود؟

زمان پرداخت سود سهام عدالت برای تمامی گروه های مختلف جامعه به زودی مشخص میشود

آنچه دیگران می خوانند:

پرداخت سود سهام شرکت‌ها در هر سال به سال بعد موکول می‌شود، آخرین سود واریزی نیز مربوط به سال 97 بود که در اسفند ماه سال 98 پرداخت شد.

به گزارش فیدایران، واریز سود سهام عدالت در اسفند ماه گذشته با حواشی همراه شد، از جمله این که پول بسیاری از سهامداران برگشت خورد و برطرف کردن مشکل این افراد تا خرداد ماه نیز ادامه داشت.

تا جایی که حسن علائی، عضو هیات عامل و معاون واگذاری سهام و بنگاه‌ها سازمان خصوصی‌سازی در اردیبهشت ماه گذشته گفت: عمده مشکل واریز نشدن سود سهام عدالت سهام‌داران در برگشت خوردن واریزی‌هاست؛ یعنی مبلغ سود واریز شده اما به حساب ننشسته و برگشت خورده است.

به گفته وی به طور مثال سود سهام عدالت ۶۳ هزار نفر از مشتریان بانک ملی برگشت خورده است؛ و این مسئله برای دیگر بانک‌ها نیز وجود دارد.

121939

در حال حاضر سود سهام عدالت شرکت‌ها در سال 98 هنوز پرداخت نشده است و براساس پیگیری‌های تجارت‌نیوز، جزئیات آن برای هر دو گروه سهامدارانی که روش مستقیم و غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند مشخص می‌شود.

در سال گذشته سود سهام عدالت برای دارندگان سهام یک میلیون تومانی معادل 205 هزار تومان و برای سهام 532 هزار تومانی نیز معادل 107 هزار تومان بود.

ارسال نظر: