کدخبر: 26083

مرد 30 ساله برای ارتباط نامشروع با زن همسایه سلاخی و تکه تکه شد + جزییات کامل

پرونده مرد جوانی که به اتهام قتل یکی از هم محله‌ای‌هایش به قصاص محکوم شده بود، با اعدام وی در زندان رجایی شهر بسته شد.

آنچه دیگران می خوانند:

خیانت در کشور های اروپایی امار قابل توجهی دارد . خیانت در ایران وجود داشته است . خیانت علل گوناگونی دارد . جزئیات یک قتل به علت خیانت را در ادامه می خوانید :

رسیدگی به این پرونده از ۲۴ مرداد سال ۹۴ و با کشف جسد مردی ۳۰ساله در پارک چیتگر تهران آغاز شد.

مأموران کلانتری ۱۸۱ عوارضی موضوع را به پلیس اعلام کردند و با حضور تیم جنایی در محل مشخص شد که وی با ضربه چاقویی به گردنش کشته شده است. زن جوانی که در محل جنایت حضور داشت، راز این جنایت را برملا کرد و گفت: همسرم با مقتول درگیر شد و با چاقو به او ضربه زد و با یک موتورسیکلت از اینجا فرار کرد.

به دستور بازپرس جنایی، جسد به پزشکی قانونی و زن نیز برای تحقیقات بیشتر به اداره آگاهی منتقل شد. الهام ۲۴ ساله به پلیس گفت: مقتول، همسایه سابق ما بود و من با او پنهانی ارتباط داشتم. اما همسرم متوجه ماجرا شد. مقتول مدتی قبل از همسرش جدا شده بود و اصرار داشت که من هم از همسرم جدا شوم تا بتوانیم با هم زندگی جدیدی داشته باشیم.

او ادامه داد: روز جنایت با مقتول تماس گرفتم. می‌خواستم به او بگویم که دست از سر من بردارد. با او قرار گذاشتم و او سوار بر خودروی پراید به محل قرار آمد. سوار خودرواش شدم و به پارک چیتگر رفتیم. داخل ماشین در حال صحبت بودیم که همسرم با موتور به ما نزدیک شد. هر دو با دیدن او از ماشین پیاده شدیم و شوهرم با چاقو ضربه‌ای به مقتول زد و متواری شد.

درحالی که تحقیقات برای دستگیری حمید، همسر الهام ادامه داشت، مرد جوان به اداره آگاهی رفت و خود را معرفی کرد. با تکمیل تحقیقات و اعتراف متهمان به جنایت، هر دوی آنها در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفتند. متهم به قتل در دفاع از خود گفت: من و همسرم با هم اختلاف داشتیم و وقتی پسر دو ساله‌مان به خاطر بیماری فوت شد، اختلاف‌های ما بیشتر شد. مدتی بعد مادرم هم فوت شد. پدرم هم بیمار بود. به همین خاطر بیشتر وقتها به خانه پدرم می‌رفتم و فقط شبها به خانه برمی‌گشتم.

متهم ادامه داد: در دو سال آخر زندگی‌مان به همسرم زیاد توجه نمی‌کردم. روز حادثه خیلی اتفاقی همسرم را دیدم که سوار ماشین مرد غریبه‌ای شد. کمی که بیشتر دقت کردم، راننده را شناختم، علی اصغر، یکی از هم محلی‌هایمان بود. آنها را با موتورسیکلتم تعقیب کردم تا به چیتگر رسیدند. با موتور جلوی خودرو پیچیدم. علی اصغر با پرخاشگری از ماشین پیاده شد و به رویم چاقو کشید. من چاقو را از دستش گرفتم که او به داخل ماشین برگشت و قفل فرمان آورد. می‌خواستم قفل فرمان را از دستش بگیرم که ناخواسته چاقو به گردنش خورد.

قضات دادگاه کیفری حمید را به قصاص و همسر او را به شلاق محکوم کردند. با تأیید این حکم در دیوان عالی کشور، متهم جوان چند روز قبل پای چوبه دار رفت و به درخواست اولیای دم به دار مجازات آویخته شد.‌

سلاخی مرد همسایه به خاطر رابطه با همسر مرد تهرانی + جزئیات

به نقل از رصد اقتصادی

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه