کدخبر: 26254

نقشه شیطانی استاد قلابی دانشگاه برای دختران جوان

استاد قلابی دانشگاه که دختران جوان را با عنوان دروغین دکترمقیم امریکا فریب می‌داد، در عملیات مأموران پلیس امنیت عمومی استان مرکزی دستگیر شد.

آنچه دیگران می خوانند:

سرهنگ «محمود خلجی» معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این‌ باره گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان ‌‌گزارش‌هایی از فریب و اغفال دختران جوان در فضای مجازی که از خانواده‌های مرفه بودند دریافت کردند و مشخص شد این افراد توسط شخصی که خود را دکتری مقیم یکی از ایالت‌های امریکا معرفی کرده، مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.

با آغاز تحقیقات تخصصی مأموران پلیس مشخص شد که این فرد در فضای مجازی خود را استاد دانشگاه و مقیم یکی از ایالت‌های امریکا معرفی می‌کند و با وعده ازدواج به دختران جوان به خانواده‌های ثروتمند نزدیک می‌شود.

دستگیری+یه+خانواده+ایرانی+در+مرز+تگزاس

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تکمیل تحقیقات پلیس، سه نفر از دختران جوانی که به این روش مورد آزار قرار گرفته بودند، شناسایی شدند و مشخص شد که این فرد، مبلغ 500 میلیون ریال نیز از آنان اخاذی کرده است که با شناساییمتهم در عملیاتی غافلگیرانه در حین تردد در شهر اراک دستگیر و با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده به جرم خود اعتراف کرد و مدعی شد به بهانه ازدواج و دریافت اقامت امریکا دختران را فریب می‌داده و از آنها سوءاستفاده می‌کرده است.

با تکمیل پرونده متهم به مرجع قضایی معرفی شد.‌ 

منبع خبر: سایت رکنا

ارسال نظر: