کدخبر: 26255

ماجرای هولناک دار زدن مرد دارابی با طناب + جزئیات و عکس

قاتل فراری که با طناب دست به قتل زده بود پس از یک هفته فرار به دام پلیس فارس افتاد.

آنچه دیگران می خوانند:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: فردی که هفته گذشته با  طناب شخصی  را به قتل رسانده بود در شهرستان "داراب" دستگیر و روانه زندان شد.

سرهنگ "کاووس محمدی" در تشریح جزئیات این خبر، بیان کرد: هفته گذشته فردی به هویت معلوم در یکی از روستاهای شهرستان "داراب" توسط شخصی به قتل می رسد و سپس  قاتل متواری  می شود که موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار می‌گیرد.

دار زدن مرد دارابی توسط قاتل بی رحمدار زدن مرد دارابی توسط قاتل بی رحم

مقتول را با طناب خفه کردم و به قتل رساندم

سرهنگ "محمدی" خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت کشف  جرایم خشن ، یک تیم از ماموران مجرب شهرستان داراب با اقدامات فنی، اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند با به دست آوردن سرنخ های جدید، قاتل را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران موفق شدند  قاتل فراری  را پس از هفته در آن شهرستان دستگیر کنند، گفت: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که به دلیل اختلاف، مقتول را با طناب خفه و به قتل رساندم.

معاون اجتماعی پلیس فارس با اشاره به اینکه قاتل فراری تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، تصریح کرد: پلیس با رصد دقیق در سطح استان، از هرگونه ناامنی و مشکلات اجتماعی جلوگیری و با افراد مجرم، شرور و مخلان نظم و امنیت به شدت و برابر قانون برخورد قاطع می کند.

منبع خبر: سایت رکنا 

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه