کدخبر: 26327

پسر سنگدل برادر اوتیسمی 8 ساله اش را کشت + جزییات کامل

برادر بزرگتر به دلیل پرخاشگری برادر 8 ساله خود دست به قتل زد. ​دومین متهمی که دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران از جنبه عمومی جرم محاکمه شد کامران ۲۳ ساله بود.

آنچه دیگران می خوانند:

دومین متهمی که دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران از جنبه عمومی جرم محاکمه شد کامران ۲۳ ساله بود. یکم مهرماه سال ۹۸ برادر 8 ساله اش به نام پیمان را که به بیماری اوتیسم مبتلا بود در خانه شان کشت. این در حالی بود که پدر و مادر وی تنها چند روز بعد از قتل اعلام گذشت کردند.

پرخاشگری باعث مرگ کودک 8 ساله اوتیسمی

وی دیروز در جایگاه ویژه ایستاد و در تشریح جزئیات قتل گفت : برادر کوچکم به بیماری اوتیسم مبتلا بود. او کند ذهن بود و او همیشه ما را اذیت می‌کرد . من و خانواده ام همیشه مراعات حالش را می کردیم اما بی فایده بود . آن روز برادرم قرص هایش را نخورده بود . او دچار حمله عصبی شده و بی دلیل پرخاشگری می کرد .او به سمتم حمله ور شد و من برای اینکه او را آرام کنم نایلونی را روی سرش کشیدم و چند دقیقه صبر کردم ا.ما یکباره متوجه شدم نفس نمی کشد .

قتل برادر پشیمانی قاتل را در پی داشت

این متهم در حالی که سرش را پایین انداخته بود گفت: باور کنید من برادرم را دوست داشتم و نمی‌خواستم او را بکشم. من در شرایط روحی بدی قرار داشتم که دست به چنین کاری زدم و حالا پشیمان هستم .

با پایان دفاعیات این متهم قضات وارد شور شدند و وی را به چهار ماه زندان با احتساب روزهای بازداشت محکوم کردند تا وی از زندان آزاد شود.

پسر سنگدل برادر اوتیسمی 8 ساله اش را کشت + جزییات کامل

به نقل از رصد اقتصادی

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه