کدخبر: 30487

جاده چالوس مسدود شد

بر اساس گزارش ها، ترافیک جاده کرج - چالوس از محدوده شهرستانک تا نسا بسیار سنگین توصیف شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

گودرز محمودی گفت: ترافیک درخط جنوبی جاده کرج - چالوس از محدوده شهرستانک تا نسا سنگین و بقیه محور نیمه سنگین است.

وی ادامه داد: به واسطه تعطیلات پیش رو شاهد تردد خودروهای زیادی در این محور برای رسیدن به شهرهای شمالی کشور هستیم.

وی با اشاره به وجود ترافیک درسایر محورهای مواصلاتی البرز اضافه کرد: همچنین ترافیک در خط شمالی آزادراه تهران - کرج از محدوده پل کلاک تا پل فردیس و در آزادراه کرج - قزوین از محدوده پل فردیس تا گلشهر سنگین و در بقیه محور تا پل حصارک نیمه سنگین گزارش شده است.

محمودی از رانندگان خواست با توجه به شرایط سفر و ترافیک سنگین با ماموران پلیس راه همکاری داشته باشند تا از هرگونه حوادث احتمالی پیشگیری شود. 

این مسئول توضیح داد: نیروهای راهداری در محورهای مواصلاتی استان مستقر هستند تا در صورت بروز مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات رسانی مناسبی داشته باشند تا مردم بدون هیچ مشکل بتوانند به مقصد خود برسند.

اعمال محدودیت ها از امروز

به گزارش خبرگزاری برنا؛ رضا گودرزی رئیس پلیس راه استان البرز در رابطه با اعمال محدودیت های ترافیکی ایام تعطیلات محرم در محورهای این استان گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 5 و 6 شهریور از ساعت 12 ظهر الی 2 بامداد  و روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع است و  با اعلام ماموران  پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 همین روزها  از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه می شود.

رئیس پلیس راه استان البرز افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز جمعه 7 شهریور ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همان روز از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد بصورت یک طرفه خواهد بود.

گودرزی اظهار داشت: طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی پلیس راه ناجا ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز شنبه 8 شهریور ماه جاری از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع شده  و با اعلام ماموران  پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال بصورت یک طرفه خواهد شد.

وی گفت:  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 شهریورماه جاری تا پایان ترافیک، از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت 15 همین روز ها از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال یک طرفه خواهد بود.


 

 

ارسال نظر: