کدخبر: 30932

مرد تهرانی در دزاشیب زنده به گور شد

ظهر روز جاری یک مورد حادثه محبوس شدن داخل چاه در محله دزاشیب خیابان فلاحی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

آنچه دیگران می خوانند:

جلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ١٢:٣١ دقیقه ظهر روز جاری یک مورد حادثه محبوس شدن داخل چاه در محله دزاشیب خیابان فلاحی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان در حال ساخت بود که کارگران در قسمت حیاط در حال حفر چاه بودند. زمانی که در عمق هفت متری این چاه در حال کار بودند به یکباره دیواره های چاه تخریب می شود و بیش از چهار متر خاک از دیواره های چاه فرو میریزد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: زمان ریزش چاه یک کارگر در داخل چاه حضور داشت. این کارگر زیر حجم زیاده از خاک محبوس شده بود که آتش نشانان عملیات خود را آغاز کردند. با توجه به اینکه بخشی از خاک مجددا در حال ریزش بود آتش نشانان ایمن سازی لازم را انجام دادند و پس از مدت زیادی تلاش این فرد را که مردی چهار ساله با تابعیت افغان بود از زیر حجم زیادی خام خارج کردند.

ملکی تصریح کرد: زمانی که این فرد به عوامل اورژانس تحویل داده شد مشخص شد که وی جان خود را از دست داده است. محل به مالکان و مسئولان ساختمان تحویل داده شد و ساعت١٩:۵٢ دقیقه عملیات به پایان رسید.

عملیات ظهر امروز در دزاشیب تهران / یک مرد زنده به گور شد

منبع خبر: سایت رکنا

ارسال نظر: