کدخبر: 31086

تصادف مرگبار در لرستان قربانی گرفت+ عکس

راننده یک دستگاه خودروی تیبا به علت عدم دید کافی و سرعت غیر مجاز با تیر چراغ برق بر خورد کرد که منجر به کشته شدن یکی از سرنشینان خودرو شد.

آنچه دیگران می خوانند:

عزیزعلی امرایی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان اظهار داشت: راننده یک دستگاه خودروی تیبا به علت عدم دید کافی و سرعت غیر مجاز با تیر چراغ برق بر خورد کرد که منجر به کشته شدن یکی از سرنشینان خودرو شد.

عکس از تصادف عجیب و مرگبار در لرستان / تیبا در وسط بیابان به تیر چراغ برق زد

وی بیان کرد: پس از تماس تلفنی با مرکز کنترل هماهنگی عملیات امداد و نجات استان تیم‌های عملیاتی هلال احمر لرستان از پایگاه امداد و نجات بین شهری رازان در صحنه حادثه حاضر شدند.

بیرون کشیدن جسد با ست هیدرولیک نجات در لرستان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر لرستان پس از حضور در صحنه حادثه با استفاده از ست هیدرولیک نجات، جسد فرد فوت شده را از خودروی تیبا بیرون کشیده و به عوامل انتظامی تحویل داده و مصدومین را نیز از خودرو رهاسازی کردند که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

امرایی گفت: تیم‌های امدادی و عملیاتی جمعیت هلال احمر لرستان در آماده باش کامل هستند و در صورت نیاز هموطنان می‌توانند با شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

عکس از تصادف عجیب و مرگبار در لرستان / تیبا در وسط بیابان به تیر چراغ برق زد

منبع خبر: سایت رکنا

ارسال نظر: