کدخبر: 31185

سارق با چسب 5 سانتی طعمه خود را به قتل رساند + عکس

سارق که قصد داشت با چسب 5 سانتی مانع سروصدای فردی بشود، موجب مسدود شدن مسیر هوا شد و طعمه خود را به قتل رساند.

آنچه دیگران می خوانند:

سرهنگ محمد معصومی در پی گزارش قتل فرد حدود 57 ساله ای در یکی از مناطق شهر تویسرکان رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: تحقیقات اولیه موید این بود که دست و پا و دهان مقتول توسط چسب 5 سانتی بسته شده بود و مسدود شدن مسیر هوا موجب خفگی وی می‌شود.

فرمانده انتظامی تویسرکان افزود: با پیگیری‌های به عمل آمده و بررسی لیست و ورودی و خروجی تلفن همراه مقتول تعدادی شماره تماس به دست آمد که با هماهنگی مقام قضایی اقدام های فنی و مخابراتی از خطوط یاد شده صورت گرفت.

سرهنگ معصومی اضافه کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده و یکسری کارهای اطلاعاتی دقیق و پیچیده، محل اختفای یکی از قاتلان 30 ساله ساکن یکی از شهرستان‌های غربی شناسایی شد که با اخذ نیابت قضایی در یک عملیات دستگیر شد.

وی گفت: متهم در بازجویی‌های فنی پلیسی پس از مواجهه با مستندات، چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و اعتراف کرد که از مدت‌ها قبل مقتول را می‌شناخته و از وجود حدود یک کیلوگرم طلا و وجه نقد زیاد در منزل وی باخبر بوده است.

دزدی موجب قتل مرد 57 ساله در تویسرکان

فرمانده انتظامی تویسرکان افزود: مقتول با همدستی سه تن دیگر در 12 شهریور امسال با عنوان میهمان به منزل مقتول رفته و پس از استراحت سپس صرف صبحانه با صاحبخانه درگیر شد که مقتول برای مطلع کردن همسایگان شروع به سر و صدا می کند.

سرهنگ معصومی بیان کرد: قانل دستگیر شده، دست و پا و دهان مقتول را محکم با چسب پنج سانتی می بندد که این اقدام وی منجر به خفگی و مرگ صاحبخانه می‌شود.

وی اضافه کرد: برادر مقتول صبح روز بعد با مراجعه به در خانه، جویای احوال او شد و وقتی با در بسته وی مواجه می شود وارد خانه شده و با جسد برادرش مواجه می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان افزود: تحقیقات پلیس درباره اموال به سرقت رفته و دستگیری همدستان و سایر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد.

سارق با چسب 5 سانتی طعمه خود را به قتل رساند + عکس

منبع خبر: سایت رکنا

ارسال نظر: