کدخبر: 34737

وحشتناکترین اقدام یک روز بعد آزادی از زندان !

سارق شیشه ای یک روز پس از آزادی با چاقو وارد زوج پیر در آبادان شد و در حالیکه زوج پیر را برای سرقت اسارت گرفته بود بسیج منطقه متهم را داخل خانه دستگیر کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

شامگاه یکشنبه 25 آبان ماه سال جاری جوان شیشه ای برای سرقت از یک خانه با چاقویی که در دست داشت وارد خانه ای در منطقه فیه آبادان شد که از سوی اهالی داخل خانه دستگیر شد و متهم پس از بازداشت در اختیار ماموران کلانتری 11 ولیعصر قرار گرفت.

متهم پس از تحقیقات برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی گرفت که قاضی پرونده متهم را آزاد کرد.

سرقت پس از آزادی

متهم پس از آزادی به دستور مقام قضایی ساعت 8 شامگاه دوشنبه 26 آبان ماه وارد خانه پیرمرد و پیرزنی در منطقه کوی ولیعصر آبادان شد و در حالیکه یک چاقو به دست داشت چاقو را روی گردن پیرزن گذاشت و زوج پیر را تهدید کرد طلا و پول های داخل خانه را در اختیارش قرار دهند.

در حالیکه پیرزن و پیرمرد در خانه شان از سوی سارق شیشه ای زندانی شده بودند بسیج منطقه که با سر و صدای پیرمرد آبادانی متوجه حضور زورگیر شیشه ای در خانه این زوج پیر شده بودند وارد عمل شده و متهم را در خانه دستگیر کردند و سارق شیشه ای بار دیگر برای تحقیق به کلانتری 11 ولیعصر منتقل شد.

ماموران در تحقیقات میدانی پی بردند که 2 جوان موتورسوار که تفنگ کلت کمری به داشتند در این سرقت، سارق شیشه ای را که وارد خانه شده بود همراهی کرده و در بیرون خانه زاغ زنی می کردند که با حضور بسیج منطقه پا به فرار گذاشته اند که تجسس ها برای دستگیری 2 همدست فراری متهم در دستور کار ماموران قرار گرفته است.

بنا بر این گزارش، سارق شیشه ای در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

 

ارسال نظر: