کدخبر: 26457

بازگشت محدودیت‌های کرونایی در تهران قوت گرفت

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان این‌‌که در مورد اعمال محدودیت‌ها در تهران مواردی توسط ستاد مقابله با کرونا در تهران به استانداری اعلام شده است، گفت: در صورت اعمال محدودیت، این محدودیت ابتدا به صورت یک هفته‌ای خواهد بود.

آنچه دیگران می خوانند:

دکتر سیماسادات لاری در گفت‌‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری تسنیم؛ در پاسخ به این سوال که "با توجه به افزایش شمار مبتلایان کرونا آیا بحث بازگشت محدودیت‌ها و قرنطینه مطرح است؟" گفت: بازگشت محدودیت‌ها در همه استان‌ها بر اساس تصمیم ستاد کرونای استان، اعلام به ستاد ملی مقابله با کرونا و بررسی موضوع در وزارت بهداشت و وزارت کشور است.

احتمال اجرای محدودیت‌های کرونایی در تهران قوت گرفت

وی افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، اگر قرار به اعمال محدودیت یا ممنوعیت فعالیت‌ها در استانی باشد، باید وضعیت توسط مسئولان استانی بررسی شده و به ستاد ملی اعلام شود.

سخنگوی وزارت بهداشت در پاسخ به این سوالی مبنی بر اعمال محدودیت‌‌های کرونایی در استان تهران تصریح کرد: در مورد اعمال محدودیت‌ها در تهران نیز مواردی توسط ستاد مقابله با کرونا در تهران به استانداری اعلام شده و همه این موارد در حال بررسی است. در صورت اعمال محدودیت، این محدودیت ابتدا به صورت یک هفته‌ای خواهد بود و اگر نیاز به تمدید محدودیت باشد، برای یک هفته دیگر محدودیت‌ها تمدید می‌شود.

منبع خبر: تسنیم

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه