کدخبر: 35564

بهترین چای مناسب گروه خونی شما کدام است

اگر به دنبال بهترین چای برای گروه خونی خودتان هستید می توانید در این مقاله چای مناسب گروه خونی خود را پیدا کنید.

آنچه دیگران می خوانند:

چای مناسب هر گروه خونی انواع چای جزو نوشیدنی های پرطرفدار در جهان هستند و هیچ چیز مثل یک لیوان چای داغ خستگی را از بدن خارج میکند. انواع چای زیادی با فواید متنوع و رایحه های مختلف برای سلیقه های متفاوت وجود دارد ولی بهتر است بدانید گروه خونی شما می تواند تعیین کند کدام چای برای شما سالم تر است برخی افراد حتی رژیم غذاییشان را بر اساس گروه خونی تنظیم می کنند و معتقدند این کار برای سلامتیشان بهتر است. در ادامه مقاله چای مناسب گروه خونی خودتان را بخوانید

چای مناسب گروه خونی خودتان را پیدا کنید

چای مناسب گروه خونی O

افرادی که گروه خونی O دارند مستعد ابتلا به مشکلات معده هستند که میتواند به شکل رفلاکس اسیدی ظاهر شود.

 

13011739_958

بنابراین باید با معده خود مهربان باشند. بهترین چای برای این گروه خونی و تسکین معده شان چای زنجبیل است. چای سبز هم برای این گروه خونی مفید است.

چای مناسب گروه خونی A

images

 

این افراد بسیار مضطرب هستند بنابراین بهتر است از چای هایی استفاده کنند که به آرامش اعصابشان کمک می کند. چای یاسمین و باروت سبز و چای زردچوبه برای این افراد مناسب است و به طور باورنکردنی ای از ابتلا به بسیاری از بیماری ها پیشگیری می کند.

ترکیب گل همیشه بهار و آویشن هم برای شما فوق العاده است.

چای های مناسب گروه خونی B

دمنوش+چای+رویبوس

این افراد معمولا بی حال  ، کند و تنبل هستند.  چای سبز برای این گروه بسیار مناسب است. چای رویبوس هم برای آن ها مفید بوده و جایگزین مناسبی برای چای سبز است.

چای مناسب گروه خونی AB

11583340_648

توصیه می شود این گروه نوشیدنی های کافئین دار مانند قهوه و چای سیاه را کمتر بنوشند و بیشتر چای سبز و چایهای گیاهی مصرف کنند.

ارسال نظر: