کدخبر: 26162

خبر مهم | ایران با هتل محل مرگ قاضی منصوری تماس گرفت+ عکس و جزییات

بعدازظهر شنبه، هفتم تیر ماه با هتل دوک در رومانی تماس گرفت. شخصی که تلفن را پاسخ داد وقتی فهمید موضوع پیگیری پرونده‌ی «غلامرضا منصوری» است، گفت «من نمی‌خوام در این مورد صحبت کنم؛ متاسفم. خداحافظ» و تلفن را قطع کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

غلامرضا منصوری تا جمعه ۳۰ خرداد در هتل دوک واقع در بخارست -پایتخت رومانی- اقامت داشته است؛ در همین روز خبرهایی مبنی بر مرگ او منتشر شد. او در ایران از متهمین پرونده‌ی اکبر طبری بود و متهم به دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه شده بود. پس از انتشار خبر مرگ منصوری گمانه‌زنی‌های زیادی درمورد چگونگی و علت مرگ او مطرح شد؛ عده‌ای مرگ او را خودکشی می‌دانستند و عده‌ای هم قتل. تعدادی هم می‌گفتند او اصلاً نمرده است و برای فرار از محاکمه شدن مرگ خود را صحنه‌سازی کرده است. وزارت امور خارجه‌ی ایران خبر مرگ او را در همان روز انتشار خبر تأیید کرد. ولی درمورد علت آن هنوز چیزی مشخص نبود.

اینجا هتل دوک محل مرگ مرموز قاضی منصوری

تماس از ایران با هتل محل مرگ قاضی منصوری + عکس

روز سه‌شنبه سوم تیر ماه نیز با هتل دوک تماس گرفته شد؛ شخصی که تلفن را پاسخ داده به انصاف نیوز گفته بود: «فعلاً پلیس در حال تحقیق در این مورد است و تا زمانی که تحقیقات آنها به پایان نرسیده ما نمی‌توانیم دراین‌باره صحبتی کنیم.»

این شخص در پاسخ به این سؤال که آیا می‌توانید خبرنگار یا شخصی که بتواند در این زمینه صحبت کند را به ما معرفی کنید، گفته بود:‌ «نه، ما حق انجام چنین کاری را در این لحظه نداریم.»

دادستانی بخارست بعد از تماس اول انصاف نیوز نتیجه‌ی نهایی کالبدشکافی غلامرضا منصوری را -همان روز سوم تیر ماه- اعلام کرد. براساس این گزارش مرگ او با خشونت و با شتابزدگی بوده است. اما بنا بر اعلام این مرجع قضایی حالا قرار است فیلم دوربین‌های هتل در این مرحله بررسی شود.

انصاف نیوزتماس از ایران با هتل محل مرگ قاضی منصوری + عکس

منبع خبر: سایت رکنا

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه