کدخبر: 28821

5 نکته اسرار آمیز درباره ایوانکا ترامپ / تصاویر دیده نشده از دختر رییس جمهور آمریکا

تصاویری دیده نشده از دوران بارداری ایوانکا ترامپ ، دختر ترامپ رییس جمهور آمریکا را مشاهده می کنید.

آنچه دیگران می خوانند:

در ادامه  تصاویری از دوران بارداری ایوانکا ترامپ را برای شما قرار دهیم.

 

تصاویری از دوران بارداری ایوانکا ترامپ

دوران بارداری ایوانکا ترامپ

۵ نکته اسرار آمیز درباره ایوانکا ترامپ بدانید

١- ایوانکا ترامپ یک تاجر، نویسنده، مانکن سابق و مادر سه فرزند است که توانست بی‌آبرویی پدرش در رابطه با بدرفتاری با زنان در طول تبلیغات انتخاباتی را بسیار هوشمندانه جمع کرده و تا حد زیادی حمایت زنان را برای رأی‌دادن به پدرش جلب کند.

٢- دوست خانوادگی و یکی از تاجران بزرگ آمریکا درباره ایوانکا بیان داشته: «من تصور می‌کنم که دونالد ترامپ واقعا به حرف‌های این دخترش گوش می‌دهد و دلیلش این نیست که او دختر خودش است، بلکه ایوانکا را به‌عنوان یک تاجر و معامله‌گر موفق و بسیار باهوش قبول دارد.»

تصاویری از دوران بارداری ایوانکا ترامپتصاویری از دوران بارداری ایوانکا ترامپ

٣- ایوانکا همیشه به دفاع از پدرش در خصوص رسوایی‌های جنسی پرداخت. همین موضوع باعث شد که بسیاری از طرفداران ایوانکا از وی آزرده‌خاطر شوند و برای نشان‌دادن ناراحتی خود، محصولات او را تحریم کردند. او در دوران رقابت‌های انتخاباتی به‌طور مستقیم در کمپین‌های تبلیغاتی دخالت نداشت، شاید به این دلیل که در طرف دیگر ماجرا نیز یکی از دوستان نزدیک وی قرار داشت.

۴- در ‌سال ۲۰۰۷ دونالد ترامپ عنوان کرد که آن‌قدر دخترش را دوست دارد که دلش می‌خواهد زنی مانند وی داشته باشد، اما ایوانکا این موضوع را یک شوخی دانسته و ادعا کرده که این گفته‌ها از علاقه پدرش به وی نشأت می‌گیرد. همچنین وی بارها ادعا کرده که پدرش دیدگاه مناسبی نسبت به زنان داشته و از آنها حمایت می‌کند و تصویری که رسانه‌ها از وی ساخته‌اند، کاملا غیرواقعی است.

تصاویری از دوران بارداری ایوانکا ترامپ

 

۵- در سن ۱۵سالگی عکس ایوانکا روی جلد مجله «سونتین» به چاپ رسید و پس از آن به کار مدلینگ و تبلیغات در شرکت‌های فعال در حوزه مد مانند تامی هیلفیگر و ساسون جینز پرداخت. وی به سرعت در این زمینه پیشرفت کرده و خیلی زود به‌عنوان مدل در شرکت‌های معروف‌تری مانند ورساچی و تیری ماگلر مشغول به کار شد. در همان دوران تصاویری از وی روی مجلاتی مانند فوربس، گلف مگزین، اَونیوو، اِلی وهارپرز بازار نقش بسته بود.

اینستاگرام و همشهری آنلاین

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه