کدخبر: 28835

تصاویر دیده نشده از ایوانکا ترامپ در زمان بارداری + عکس

همواره برای مردم تصاویری از لحظات مختلف چهره های سرشناس حوزه های مختلف جذابیت خاصی دارد مانند دوران بارداری ایوانکا ترامپ.

آنچه دیگران می خوانند:

ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ بسیار پس از رییس جمهور شدن پدرش مورد توجه مردم و البته رسانه ها قرار گرفته است، چرا که حضور جدی در عرصه مدیریت کشور و به طور خاص سیاست دارد.

در این تصاویر ایوانکا ترامپ را در زمان بارداری اش می بینید

رونالدو-این-خودرو-لوکس-گران-قیمت-1596219688

 

دوران بارداری ایوانکا ترامپ

 

ایوانکا ترامپ

بد نیست ۵ نکته اسرار آمیز درباره ایوانکا ترامپ بدانید

١- ایوانکا ترامپ یک تاجر، نویسنده، مانکن سابق و مادر سه فرزند است که توانست بی‌آبرویی پدرش در رابطه با بدرفتاری با زنان در طول تبلیغات انتخاباتی را بسیار هوشمندانه جمع کرده و تا حد زیادی حمایت زنان را برای رأی‌دادن به پدرش جلب کند.

٢- دوست خانوادگی و یکی از تاجران بزرگ آمریکا درباره ایوانکا بیان داشته: «من تصور می‌کنم که دونالد ترامپ واقعا به حرف‌های این دخترش گوش می‌دهد و دلیلش این نیست که او دختر خودش است، بلکه ایوانکا را به‌عنوان یک تاجر و معامله‌گر موفق و بسیار باهوش قبول دارد.»

 

ivanka-trump-pregnancy-2

درباره ایوانکا ترامپ

٣- ایوانکا همیشه به دفاع از پدرش در خصوص رسوایی‌های جنسی پرداخت. همین موضوع باعث شد که بسیاری از طرفداران ایوانکا از وی آزرده‌خاطر شوند و برای نشان‌دادن ناراحتی خود، محصولات او را تحریم کردند. او در دوران رقابت‌های انتخاباتی به‌طور مستقیم در کمپین‌های تبلیغاتی دخالت نداشت، شاید به این دلیل که در طرف دیگر ماجرا نیز یکی از دوستان نزدیک وی قرار داشت.

۴- در ‌سال ۲۰۰۷ دونالد ترامپ عنوان کرد که آن‌قدر دخترش را دوست دارد که دلش می‌خواهد زنی مانند وی داشته باشد، اما ایوانکا این موضوع را یک شوخی دانسته و ادعا کرده که این گفته‌ها از علاقه پدرش به وی نشأت می‌گیرد. همچنین وی بارها ادعا کرده که پدرش دیدگاه مناسبی نسبت به زنان داشته و از آنها حمایت می‌کند و تصویری که رسانه‌ها از وی ساخته‌اند، کاملا غیرواقعی است.

منبع: پرشین وی

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه