کدخبر: 30516

ترامپ خواستار تست مواد مخدر از بایدن پیش از مناظره شد!

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در ادعایی عجیب خواستار تست مواد مخدر از جو بایدن پیش از مناظره دو رییس جمهور شد. این اتهامات در چند روز اخیر علیه بایدن حسابی زیاد شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

به نقل از هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا خواستار انجام تست مواد مخدر از جو بایدن، رقیب دموکراتش در انتخابات ریاست جمهری آتی، پیش از برگزاری مناظره‌های انتخاباتی شد. این مناظره‌ها قرار است از مهرماه آغاز شوند و بعضا تاثیری مهم بر سرنوشت انتخابات دارند.

ترامپ در گفت‌وگو با نشریه واشنگتن اگزمینر گفت که متوجه شده که عملکرد جو بایدن، رقیبش در انتخابات ۲۰۲۰، در آخرین مناظره رقابت‌های مقدماتی حزب دموکرات در برابر سناتور برنی سندرز به‌یکباره بهبود یافته است.

ترامپ اظهار داشت: هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که او (بایدن) برنده شود. چرا که عملکرد او در مناظره‌ها بسیار بد بود. بهترین عملکرد بایدن در برابر برنی بود. ما می‌خواهیم تقاضای تست استفاده از مواد مخدر بدهیم. این به‌خاطر آن نبود که او در آن مناظره مثل "وینستون چرچیل" بود، آن مناظره معمولی و کسل‌کننده بود. هیچ اتفاق جالبی در آن نیفتاد.

رئیس‌جمهور آمریکا افزود: نمی‌دانم چطور ممکن است که این‌قدر در مناظره‌ها بی‌کفایت باشی و بعد یک‌دفعه در برابر برنی عملکرد خوبی داشته باشی. نظر من این است که اگر به عقب برگردید و آن مناظره‌ها را ببینید متوجه می‌شوید که او خیلی بد بود. او حتی فصاحت هم نداشت. اما در برابر برنی، فصیح بود. ما می‌خواهیم تقاضای تست مواد مخدر بدهیم.

ترامپ خواستار تست مواد مخدر از بایدن پیش از مناظره شد!

منبع خبر: سایت خبر آنلاین

ارسال نظر: