کدخبر: 32808

ادعای کیمیا علیزاده / مهناز افشار و پول انتخاباتی ؟!

نقل قول کیمیا علیزاده ملی‌پوش تکواندو از زنی به‌نام شهین، که ادعا کرده 50 میلیون تومان در سال 94 به‌افشار برای حمایت از یک قهرست انتخاباتی پول داده!/

آنچه دیگران می خوانند:

 

 

 گزارشی که در چند رسانه‌ی کشور منتشر شده و هنوز مهناز افشار واکنشی به‌آن نشان نداده است‌.

پیش از این، سیروان خسروی هم ادعا کرده بود که از سوی مهراب قاسم‌خانی، برای حمایت از یک کاندیدا دعوت شده است.

نقل قول کیمیا علیزاده ملی‌پوش تکواندو از زنی به‌نام شهین، که ادعا کرده 50 میلیون تومان در سال 94 به‌مهناز افشار برای حمایت از یک قهرست انتخاباتی پول داده است!/ پیش از این، سیروان خسروی هم ادعا کرده بود که از سوی مهراب قاسم‌خانی، برای حمایت از یک کاندیدا دعوت شده است.

در بخشی از گزارش رکنا که دیگر رسانه‌ها منتشر کرده‌اند، از قول علیزاده ملی‌پوش مهاجرت کرده‌ی تیم تکواندو، آمده است:

photo_۲۰۲۰-۱۰-۰۴_۲۱-۱۹-۳۴

کیمیا علیزاده در پاسخ به این فامیل نزدیکش گفته: «من در راهی رفته‌ام که دیگر بازگشت ندارد. چند ماه است که شوهرم مدام موضوع رفتن را مطرح می‌کرد و می‌گفت آینده حرفه‌ای من در خارج ایران درخشان‌تر است. او من رو ابزاری برای خودش می‌داند و با چند نفر در هلند و کانادا صحبت کرده تا برنامه‌ریزی فعالیت‌های ورزشی من و حمایت مالی ما را انجام بدهند. متن بیانیه من رو هم شوهرم به من داد تا منتشر کنم و می‌دانم کار افرادی است که می‌خواهند کارهای مهاجرت من را انجام دهند. اگر من نتوانم اینجا موفق شوم قطعاً متارکه می‌کنم و همه چیز را به مردم خواهم گفت. چون شوهرم من را مجبور به ترک ایران کرده و حالا می‌فهمم هدف از نزدیک شدن و ازدواج با من ساختن آینده‌ خودش بوده است! من نه اینکه الان پشیمان هستم ولی اگر نتوانم موفق شوم حتماً به‌جای پشیمانی خودم شوهرم را پشیمان می‌کنم.»

کیمیا در ادامه این صحبت از زنی فاسد و ثروتمند بنام شهین نام می‌برد که از او در قبال پرداخت پول خواسته بود در انتخابات اسفند ۹۸ از لیست انتخاباتی که معرفی می‌کند دفاع کند. شهین گفته ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند و نیز گفته سال ۹۴ مبلغ ۵۰ میلیون به مهناز افشار برای حمایت از یک لیست دیگر پرداخت کرده بود!! نکته جالب اینجاست که شهین دست روی هر کدام از سلبریتی‌ها می‌گذارد، پس از مدتی به خارج از ایران یا فرار می‌کنند یا پناهنده می‌شوند.

 

 

 

ارسال نظر: