کدخبر: 26103

هانیه توسلی | فیلم لو رفته از رقص جنجالی هانیه توسلی + ویدئو

به تازگی فیلمی از رقص جنجالی هانیه توسلی بازیگر محبوب و تراز اول کشورمان لو رفته است که با واکنش متعدد و متنوع مخاطبان نیز رو به رو شده و حواشی را برای این بازیگر به همراه داشته است.

آنچه دیگران می خوانند:

هانیه توسلی از بازیگران خوب و پر کار سینمای ایران است . هانیه توسلی فیلم های درخشانی در کارنامه بازگیری خود دارد . جنجال عکس هانیه توسلی با یک مرد در فضای مجازی حواشی زیادی را به دنبال داشته است . اما همهی این ها شایعه است و هانیه توسلی مجرد می باشد .

به تازگی فیلمی از رقص جنجالی او لو رفته است که در ادامه می بینید: 

هانیه توسلی را در این گفتگو در ابتدا از علاقه اش به سینما میگوید که فیلمنامه سارا اثر داریوش مهرجویی را سه بار خوانده هست و که کتاب قدیمی‌اش را دارد نمایشنامه های مهرجویی را رونویسی می کرده هست و این که با دقت به بالارفتن سنش شور و هیجانش نسبت به سینما ته نشین شده هست

فریدون جیرانی : به آن چیزی که دوست داشته ای، آرمان و آرزو که داشتی، رسیده ای ؟

هانیه توسلی : صادقانه بگویم نه . من اصلا بازیگری خودم را قبول ندارم. به نظرم هنوز توانایی خودم را روی پرده ندیده ام غیر از یک فیلم … .شاید هم خیلی آرمانگرایم.

هانیه توسلی : در بازیگری همۀ وقت گفته ام الیزابت هوپر را دوست دارم . ولی شما تصور کنید که در سینمای کشور ایران که نمیشود که معلم پیانو تولید و معلم پیانو را بازی کرد. ولی آن خیلی آرمانی هست. من برترین بازی که در زندگی ام دیده ام .

فریدون جیرانی : یه سئوال بسیار خصوصی می پرسم ازدواج نمیخواهی بکنی ؟

توسلی : نه

فریدون جیرانی: چرا ازدواج نمی کنی؟

توسلی : ازدواج یه خرده پیچیده هست سخته . همین حالا دارم به شما می‌گویم و ممکن هست که ازدواج بکنم . والا راستش وقتی جوان و کم سن بودم خیلی دوست داشتم بچه دار بشوم تو ذهن همۀ وقت بود و تحت تاثیر رمان جان شیفته بودم.

چقدر رابطه آن زن با بچه عجیب هست من هم در سن شانزده سالگی و هفده سالگی همۀ وقت تو ذهنم …. همین حالا احساس می‌کنم سی و هفت ساله هستم و خیلی بعید می‌دانم چون خیلی پیچیده هست

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

جیرانی : نمی خواهی بچه بیاوری و بزرگ کنی ؟

توسلی : اتفاقا خانم … دیدم . یکی از همکلاسی های من در دانشگاه بودند تئاتر که می خواندیم و یک بچه را به سرپرستی قبول کرده بود. خودش و دخترش را دیدم . نمی دونم … شایدم یک روزی اینکار را بکنم. شاید آن قدر روی خودم کار کنم که بتونم مسئولیت یک انسان را قبول کنم .

جیرانی : این سئوال را به این علت کردم که من چون روی تاریخ کوتاه بازیگری زن در سینمای کشور ایران کار کردم همۀ خانم ها اکثرا تنها بودند.برخی افراد خیلی تنها بودند مثلا در تنهایی …

توسلی : تنهایی خیلی جذاب هست!

جیرانی : تنهایی در سالهای پیری جذاب نیست ..

توسلی : من به سالهای پیری نمی عرف …. ان‌شاءا… اگر خدا بخواهد …. به هر حال ببیند آدم ازدواج کند بچه داشته باشد نوه داشته باشد یک خوبی هایی دارد برای آدمی مدل من یک بدیهایی هم دارد من خیلی حوصله جمعیت و شلوغی ندارم من همۀ وقت از تنهایی لذت می‌برم .

یک جایی هم بودم که فامیلان و دوستانم بودند سریع کتابم را بر می دارم خیلی وقتا دوست دارم تنها باشم و از جمع گریزانم . تضادی بین حرفه ای که گزینه کردم و حالی‌که دارم وجود دارد. مادرم از اول ابتدایی مدرسه رفتم همین مدلی بودم. مدرسه هم که رفتم دوست صمیمی نداشتم . همۀ وقت از تنهایی لذت بردم.

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

هانیه توسلی متولد 14 خرداد 1358 در همدان، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد تهران است، بجز بازیگری به شدت به عکاسی و نقاشی علاقمند است و عاشق گربه می باشد

پدرش، مرحوم نادر تقی توسلی سرهنگ ژاندارمری و مادرش خانه دار بود، هانیه چهار خواهر نیز دارد و می گوید بچگی بسیار شادی داشتم

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

شروع فعالیت هنری هانیه توسلی

هانیه توسلی در سنین نوجوانی وارد گروه تئاتری در همدان شود

هانیه توسلی سال 1378 وقتی 20 ساله بود در دانشگاه آزاد تهران قبول شد و یکسال بعد کارش با دستیاری کارگردان در فیلم آخر بازی در سال 79 شروع کرد

ورود هانیه توسلی به عرصه بازیگری

هانیه توسلی در یکی از جشنواره تئاتری در تبریز بعنوان بازیگر حضور داشت که آنجا توسط نصرالله قادری (کارگردان) که داور جشنواره بود برای بازی در تئاتر پدر انتخاب شد

چند ماه بعد برای اولین بار با فیلم کوتاه روی جاده نمناک در سال 79 هانیه توسلی جلوی دوربین رفت

از تلویزیون تا سینما + شهرت هانیه توسلی

هانیه توسلی در پاییز 1379 با سریال غریبه وارد قاب تلویزیون شد و سرانجام سال 1380 با فیلم شام آخر تجربه حضور در سینما را نیز بدست آورد

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

گریم جالب هانیه توسلی در فیلم بن بست وثوق

۱۳۹۸/۷/۱۴

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

هانیه توسلی ممنوع‌ التصویر و ممنوع‌ الصدا شد

پیام نیکفرد (مدیر روابط عمومی شرکت سینمایی خانه فیلم و پخش‌کننده ایده اصلی)، با اشاره به پخش نشدن تیزرهای این فیلم از صداوسیما گفت: بعد از آنکه تیزرهای فیلم ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی آماده شد، آن را به صداوسیما ارائه کردیم اما به ما اعلام شد که باید بخش‌هایی که هانیه توسلی در آن حضور دارد، حذف شود.

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

وی ادامه داد: به ما اعلام شد پخش تصویر و صدای هانیه توسلی در قالب تیزر و برنامه‌های دیگر ممنوع است./ایرنا

بیوگرافی هانیه توسلی

هانیه توسلی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

او متولد ۱۴ خرداد سال ۱۳۵۸ می باشد. هانیه توسلی اصالتا همدانی است.

رشته تحصیلی هانیه توسلی در دبیرستان علوم تجربی بوده و در دانشگاه در مقطع کارشناسی در رشته نمایشنامه نویسی و ادبیات نمایشی تحصیل کرده است.

بازی هانیه توسلی در فیلم سگ کشی به کارگردانی بهرام بیضایی به عنوان سیاهی لشکر اولین حضور او در سینما بوده است.

چند سال بعد از آن یعنی در سال ۸۲ هانیه توسلی با بازی در فیلم شب های روشن توانست تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن را از هفتمین جشن خانه سینما دریافت کند.

از دیگر افتخارات هانیه توسلی دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم دهلیز در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر در سال ۹۱ می باشد.

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

پدر هانیه توسلی نادر تقی توسلی است. او سرهنگ ژاندارمری بوده است.پدر هانیه توسلی سال ها است که فوت کرده است. مادر هانیه توسلی نیز خانه دار است.

هانیه توسلی سه خواهر دارد. هانیه توسلی در مورد خاطرات دوران کودکی اش گفته است که دوران کودکی بسیار شادی داشته است.

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

هانیه توسلی فعالیت هنری خود را از دوران نوجوانی و از گروه های تئاتر دانش آموزی در همدان شروع کرده است.

در سال ۱۳۷۸ یعنی زمانی که بیست سال داشته، در رشته ادبیات نمایشی در دانشگاه آزاد تهران پذیرفته شده است.

یک سال پس از آن یعنی در سال ۷۹ اولین فعالیت سینمایی خود را به عنوان دستیار کارگردان در فیلم آخر بازی آغاز کرد.

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

مشهور شدن هانیه توسلی

سال ۷۹ برای هانیه توسلی بهترین سال هنری او محسوب می شود چرا که در همین سال برای بازی در سریال غریبه انتخاب شد و توانست برای نخستین بار وارد تلویزیون شود و خود را به مردم و سینماگران معرفی کند.

هانیه توسلی در سال ۱۳۸۰ با بازی در فیلم شام آخر توانست وارد سینما شود و با بازیگران معروفی مانند کتایون ریاحی و محمدرضا گلزار و ثریا قاسمی و آتیلا پسیانی همبازی شود.

هانیه توسلی شهرت خود را با بازی در سریال وفا در سال ۱۳۸۵ و همچنین سریال میوه ممنوعه در سال ۱۳۸۶ به دست آورد.

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

هانیه توسلی علاوه بر بازیگری، فعالیت های دیگری مانند عکاسی و نقاشی انجام می دهد اما ترجیح می دهد که فعالیت هایش در این زمینه ها را رسانه ای نکند.

علاقه هانیه توسلی به گربه

هانیه توسلی علاقه خاصی به گربه دارد. او می گوید که از دوران کودکی اش صاحب گربه بوده و همیشه در خانه شان گربه ها را نگهداری می کردند. او در حال حاضر ۶ گربه دارد و این گربه ها نیز گربه های خیابانی هستند.

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

هانیه توسلی در حال حاضر مجرد است.

او می گوید که تاکنون پیش نیامده که خواستگار داشته باشد و مانند همه مراسم های خواستگاری چایی بریزد! او معتقد است که شاید هیچ وقت نتواند مادر شود.

هانیه توسلی سرپرستی یک دختر را بر عهده دارد. دختر تحت سرپرستی هانیه توسلی اهل اردبیل است.

ارتباط هانیه توسلی با دخترش از طریق بنیاد کودک انجام می شود و در طول سال، ۲ بار شرایط دخترش را به او اطلاع می دهند.

هانیه توسلی می گوید که به صورت تلفنی با دخترش در ارتباط است و مناسب هایی مانند عید و تولد دخترش را هیچ وقت فراموش نمی کند.

هانیه توسلی ازدواج کرد + عکس همسرش

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه