کدخبر: 26306

بدشانسی که «شهرزاد» برای شهاب حسینی و ترانه علیدوستی ایجاد کرد+جزییات

نزدیک به ۵ سال از آغاز توزیع «شهرزاد» موفق‌ترین سریال نمایش خانگی گذشته. اما بازی ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در سینما بسیار کمتر از قبل شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

موفقیت بی‌نظیر این مجموعه، هرچند برای بعضی بازیگران آن عالی بود، اما تأثیری منفی بر کارنامه حرفه‌ای دو ستاره اصلی آن گذاشت:

شهاب حسینی بعد از «شهرزاد»، به تهیه‌کنندگی آثار فیلمسازان جوان و حمایت از آن‌ها پرداخت. یک شرکت فیلمسازی در آمریکا تأسیس کرد و بسیاری از پیشنهادات خوب را رد کرد. کارنامه او در این ۵ سال، پر از آثاری شده که هیچ دستاورد هنری برایش نداشته‌اند:امتحان نهایی، سایه‌های موازی، چهارشنبه، خورشید نیمه‌شب، غلام، برادرم خسرو، لابی، مقیمان ناکجا، نبات، هزارتو، نرگس، آن شب، مست عشق و شین.

 

ترانه علیدوستی برعکس شهاب، تقریبا از سینما کناره گرفت. گاه‌وبی‌گاه با اظهارنظرهای سیاسی و اجتماعی خبرساز شد، اما به وجهه‌ای که می‌خواست نرسید و همیشه به خاطر حواشی «شهرزاد»، با انتقاداتی مواجه بود.

تنها استثنای کارنامه هردو، «فروشنده» اثر موفق اصغر فرهادی بود، اما آیا تنها یک فیلم خوب در ۵ سال، برای کارنامه این دو ستاره بااستعداد سینما کافی‌ست؟

بدشانسی شهاب حسینی و ترانه علیدوستی پس از بازی در «شهرزاد»/ کسی دیگر این زوج دوست داشتنی را نمی‌خواهدبدشانسی شهاب حسینی و ترانه علیدوستی پس از بازی در «شهرزاد»/ کسی دیگر این زوج دوست داشتنی را نمی‌خواهد

منبع: خبرآنلاین

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه