کدخبر: 26511

فیلم لو رفته از رقص و خوانندگی بازیگران زن معروف در مهمانی خصوصی + ویدئو

فیلمی از رقص و خوانندگی چند تن از بازیگران زن معروف سینما و تلویزیون این روزها در فضای مجازی در حال انتشار است که حسابی هم سروصدا به پا کرده و مورد توجه قرار گرفته است.

آنچه دیگران می خوانند:

شام ایرانی نام مجموعه‌ای ویدئویی به کارگردانی بیژن بیرنگ و تولید سال ۱۳۹۰ می‌باشد. قسمت اول این سریال ۱۱ بهمن ۹۰ منتشر شد. این برنامه در سال ۱۳۹۳ هر جمعه از شبکه نسیم پخش می‌شد.

ساخت فصل های جدید مجموعه شام ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب از زمستان  سال 1398 کلید خورد  و پخش آن از 29 اسفند همان سال هر هفته پنجشنبه و جمعه  در شبکه نمایش خانگی و توسط اپلیکیشن های  فیلیمو و نماوا  آغاز شد.

این برنامه برای عرضه در رسانه خانگی ساخته شده‌است و خوانندگان موسیقی پاپ و سنتی، بازیگران سینما و ورزشکاران رشته‌های مختلف در این برنامه باهم رقابت می‌کنند.

فیلم لو رفته از رقص و خوانندگی بازیگران زن معروف در مهمانی خصوصی + ویدئو

ساختار شام ایرانی الهام گرفته از مجموعه تلویزیونی Come Dine with Me است که در کشورهای مختلفی چون استرالیا، کانادا، انگلستان، آمریکا و … با شکل و فرمی مشابه و البته با نام‌های متفاوت ساخته و پخش شده‌است. فقط در انگلستان ۸۲۴ اپیزود از این برنامه در قالب ۲۵ فصل تاکنون تهیه و پخش شده‌است.

وزارت ارشاد چهار قسمت دوم مجموعه شام ایرانی با حضور خانم‌های بازیگر را توقیف کرد. بیژن بیرنگ کارگردان این مجموعه گفت وزارت ارشاد برای چهار قسمت دوم این مجموعه که به خانم‌های بازیگر اختصاص داشته مجوز توزیع صادر نکرده‌است.

فیلم لو رفته از رقص و خوانندگی بازیگران زن معروف در مهمانی خصوصی + ویدئو

به گزارش خبرگزاری مهر بیرنگ برنامه‌ساز و کارگردان مجموعه شام ایرانی که چهار قسمت اول آن پیشتر در شبکه نمایش خانگی ایران توزیع شده، گفت که به این ترتیب سرنوشت این مجموعه در هاله ای از ابهام قرار دارد.

این سری مجموعه شام ایرانی که وزارت ارشاد مجوز توزیع آن را صادر نکرد به خانم‌های بازیگر اختصاص داشت. بیرنگ ضمن اعلام این موضوع که "ادامه تولید این مجموعه در حالت تعلیق قرار گرفته‌است گفت که مسئولان در توضیح دلیل عدم صدور مجوز توزیع برای این مجموعه گفته‌اند که فعلاً برای ادامه تولید آن دست نگه دارید.

فیلم لو رفته از رقص و خوانندگی بازیگران زن معروف در مهمانی خصوصی + ویدئو

کارگردان شام ایرانی ضمن ابراز تاسف از موضع‌گیری برخی از رسانه‌ها نسبت به این مجموعه که منجر به کناره‌گیری لادن طباطبایی از دنیای بازیگری شد، گفت: شرمنده‌ام که در میان مردم عزیز سرزمینم چشمان ناپاکی هم وارد حریم خانوادگی بازیگران شد.

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه