کدخبر: 26533

بازیگر زن معروف همسرش را تنهایی به تایلند فرستاد + ویدئو

فرهاد آئیش بازیگر معروف در برنامه اینترنتی ام شو دست به افشاگری زد و از اقدام جنجالی همسرش که برای او انجام داده است پرده برداشت که حسابی مورد توجه قرار گرفت.

آنچه دیگران می خوانند:

فرهاد آئیش، بازیگر معروف به همراه همسرش در برنامه اینستاگرامی و آنلاین ام شو با اجرای مجید صالحی حضور پیدا کرد و خاطره ای جالب از همسرش را تعریف کرد که در ادامه می بینید: 

او بازیگر، نمایش نامه نویس و کارگردان تئاتر و نیز بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی در شمیران زاده شد. دبستان و دبیرستان را در تهران گذراند. چند سال بعد به انگلستان و سپس به آمریکا سفر کرد و به تحصیل فیلم سازی و عکاسی پرداخت.

پس از مدتی پرداختن به عکاسی به تئاتر گروید. آئیش سال هایی از زندگی اش را در شهرهای سانفرانسیسکو، واشنگتن، بوستون و برلین گذراند و در این مدت به کارگردانی و بازی در بیش از 30 نمایشنامه به زبانهای فارسی و انگلیسی پرداخت. او پس از 27 سال در سال 1376 به ایران بازگشت.. بازی در مکس (1382) توانایی های او در عرصه بازیگری سینما را نیز به همگان ثابت کرد.

 
فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی

همسر فرهاد آئیش

مائده طهماسبی (متولد 1336 در بابل) بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون، کارگردان تئاتر و مترجم استاو فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشتهٔ خبرنگاری با گرایش تئاتر و علوم سیاسی است. او در سال 1377 به همراه همسرش، فرهاد آئیش، به ایران بازگشت و با کارگردانی نمایش گزارش به آکادمی فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

ماجرای آشنایی و مهریه مائده تهماسبی و فرهاد آئیش

یادم می آید زمانی که در آمریکا تحصیل می کردم برای اجرای برنامه ای به آلمان رفتم و همان جا با مائده همسرم آشنا شدم حدودا سه سالی دورادور با هم ارتباط داشتیم تا اینکه یک روز ناگهان به من الهام شد که مائده می تواند جفت من باشد!

همان موقع بود که شماره اش را گرفتم و گفتم:«تو جفت من هستی و می خواهم با تو ازدواج کنم.» فکرش را کنید 5 صبح به وقت آلمان به مائده زنگ زده بودم و او از شدت تعجب فقط می خندید و فکر می کرد دارم باهاش شوخی می کنم باید بگویم که مهریه همسرم فقط 5 سکه است.

 

جرأت ندارم بچه دار شوم اما این آرمان من نیست

جرأت ندارم بچه دار شوم اما این آرمان من نیست. خوش شانسم همسری پیدا کردم که در این زمینه با من هم عقیده است. ترسی هست از بچه دار شدن و من و همسرم هم تمام دوره آزادیهایی که در زندگیمان داشته و داریم را با بچه نداشتن در دوران پیری تاخت زده ایم. این آزادیها قیمتی دارد و قیمت آن بچه دار نشدن است. حساب کنید اگر بچه دار شوید دیگر نمی توانید هر مسافرتی که خواستید را بروید و مرتب باید با وضعیت کودک خود را هماهنگ کنید اما حال بچه داشتن هم جذابیتهای خاص خود را دارد.

فرهاد آئیش بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون

عادات غذایی فرهاد آئیش

من گوشت نمی خورم و فکر می کنم خوب نیست آدمی یک سری موجودات را نگه داشته و به آنها حسابی برسد و بعد سرشان را ببرد برای خوردن خودش! این را به یکی از دوستانم که از شکار متنفر بود هم گفتم!!!

یشتر غذاهای شرقی می خورم مثلا غذاهای چینی، تایلندی و ژاپنی؛ این غذاها پر از سبزیجات هستند و ادویه ای که به آنها می زنی برآمده از زیبایی شناسی بصری آنهاست.

وغم انگیز ترین اتفاق زندگی اش....

مادرم، دایی ام و خاله ام در عرض سه ماه فوت کردند و همین به ناگاه گیجم کرد. البته قبل از مرگ مادرم و وقتی که او بیمار شد و در بستر افتاد تقریبا این گیجی به سراغم آمده بود اما وقتی او را از دست دادم و بعد هم ناگاه خاله و دایی ام کوچ ابدی کردند من هم رفتم در گیجی....

جوایز فرهاد آئیش

کاندید لوح زرین بهترین بازیگر مرد (مکس) دوره 6 منتخب سایت ایران اکتور (بهترین های سال) - سال 1384

 
 

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه