کدخبر: 26570

بلای دردناکی که آقای بازیگر معروف سر پژمان جمشیدی آورد+ویدئو

پژمان جمشیدی خاطره ای از علی مصفا در فیلم سینمایی«جهان با من برقص» تعریف کرد که بسیار بامزه بود. سروش صحت، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی پور، بهار کاتوزی، کاظم سیاحی، پاوان افسر، رامین صدیقی و مهیار پوربابایی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

آنچه دیگران می خوانند:

به گزارش فید ایران، با حضور سروش صحت، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی پور، بهار کاتوزی، کاظم سیاحی، پاوان افسر، رامین صدیقی و مهیار پوربابایی در استودیو فیلیمو گفت و گویی با عوامل فیلم سینمایی جهان با من برقص با کارگردانی سروش صحت انجام داده است.

خاطره بامزه پژمان جمشیدی از سفر با علی مصفا برای فیلم جهان با من برقص را در ویدئو زیر مشاهده کنید.

بلای دردناکی که آقای بازیگر معروف سر پژمان جمشیدی آورد+ویدئو

بازیگران از تجربه‌ی کار با سروش صحت و حس و حال پشت صحنه‌ی فیلم برای ما تعریف می‌کنند.

داستان فیلم جهان با من برقص

بلای دردناکی که آقای بازیگر معروف سر پژمان جمشیدی آورد+ویدئوبلای دردناکی که آقای بازیگر معروف سر پژمان جمشیدی آورد+ویدئو

«جهان با من برقص» فیلمی در ژانر خانوادگی محصول سال 1397 است. این فیلم اولین اثر سینمایی سروش صحت در مقام کارگردانیست که در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور داشت و برنده سیمرغ سیمین بهترین کارگردانی شد. داستان این فیلم از این قرار است که در آخرین تولد جهانگیر دوستانش دورهم جمع شده اند و این موقعیت باعث می شود تا آن ها درباره زندگی و خودشان فکر کنند.

بلای دردناکی که آقای بازیگر معروف سر پژمان جمشیدی آورد+ویدئوبلای دردناکی که آقای بازیگر معروف سر پژمان جمشیدی آورد+ویدئو

درباره فیلم جهان با من برقص

فیلم جهان با من برقص به کارگردانی سروش صحت در سال 1397 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و کمدی می‌باشد. در این فیلم علی مصفا، جواد عزتی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی پور، کاظم سیاحی، بهار کاتوزی، رامین صدیقی، پاوان افسر، شیوا بلوچی ، مهیار پوربابایی , مهراب قاسم خانی به هنرمندی پرداخته‌اند.

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه