کدخبر: 28642

ویدئو شوکه کننده در اینستاگرام امیر مهدی ژوله/ کمدین معروف راهی هالیوود شد؟ + ویدئو

امیر مهدی ژوله طنزپرداز معروف سینما و تلویزیون پست جالبی را در واکنش به ممنوع التصویری خودش در اینستاگرام منتشر کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

امیرمهدی ژوله (زادهٔ ۲۷ مرداد ۱۳۵۸ در تهران) فیلم‌نامه‌نویس، بازیگر و روزنامه‌نگار ایرانی است.

امیر مهدی ژوله با انتشار این پست نوشت: . گیرم که ممنوع التصویرم میکنید گیرم که از داوری یک مسابقه استنداپ اینترنتی هم محرومم میکنید گیرم که اجازه پخش تبلیغاتم را نمی دهید با رویش ناگزیر استعدادهایم در هالیوود چه می کنید؟ 

 

بیوگرافی امیرمهدی ژوله:

 

امیرمهدی ژوله (زادهٔ ۲۷ مرداد ۱۳۵۸ در تهران) فیلم‌نامه‌نویس، بازیگر و روزنامه‌نگار ایرانی است. ژوله از نویسندگان سریال های مهران مدیری می باشد که اخیراً در سینما و تلوزیون به ایفای نقش پرداخته است و با برنامه خندوانه توانست به خوبی شناخته شود. امیر مهدی ژوله متاهل است و ازدواج کرده است و یک فرزند دختر به نام گندم دارد.

 

 

 

دختر امیرمهدی ژوله (گندم)

 

 

آثار امیر مهدی ژوله:


- پاورچین
- نقطه چین
- کمربندها را ببندیم
- زندگی به شرط خنده
- شب‌های برره
- باغ مظفر (۱۳۸۵)
- گنج مظفر (۱۳۸۶)
- مردهزارچهره (۱۳۸۷)
- مرددوهزارچهره (۱۳۸۸)
- قهوه تلخ (۱۳۸۹–۹۱)
- ویلای من (۱۳۹۱–۹۲)
- شوخی کردم (۱۳۹۲)
- در حاشیه (۱۳۹۳)
- عطسه (۱۳۹۴)
- در حاشیه ۲ (۱۳۹۴)
- دورهمی (۱۳۹۵)
- ساعت پنج عصر (۱۳۹۵)
- خوب، بد، جلف - بازیگر (۱۳۹۵)
- دوباره اون آهنگ رو بزن سم (تئاتر - کارگردان داود بنی اردلان) (۱۳۹۵)
- دیوار به دیوار - بازیگر (سامان مقدم -۱۳۹۶)
- گلشیفته (۱۳۹۶)

 

او دلایل آمدنش به اینستاگرام را اینطور بیان میکند :افتادم تو دام عاشقی … بالاخره بعد از سالها مقاومت جوانمردانه در مقابل اینستا،گرفتارش شدم. دلایل مقاومتم هم معقول و منطقی بود.خوش عکس نیستم،خوب عکس نمیگیرم،جمعیت هم که از کنترلم خارج شه هول میکنم.حوصله و توان کل کل ندارم،انتقاد پذیر نیستم،فحش هم بزید خیلی ناراحت میشم. ولی خب مواجه شدن با این حجم از محبت که داشت خرج صفحات فیک میشد و استفاده از امکانات! اینستا ما رو هم راهی شما کرد.هوامو داشته باشید دیگه.فکر کنید خواهر مادر خودتونم  

 

 

امیر مهدی ژوله و بستن صفحه اینستاگرامش

 

ژوله در اینستاپست جدیدش اعلام کرد اگر حرمت ها حفظ نشود صفحه شخصی ام را میبندم ، متن کامل پست امیر مهدی ژوله :

 

– اولا دمتون گرم.مگه داریم اینهمه عشق و محبت و پیگیری و هیجان و تلاش برای رای اوردن اونی که بیشتر دوسش داشتید.ایولا،خسته نباشید ،خسته هم نشید 

 

– دوما بچه ها من و امین حیایی استنداپ کمدین هستیم و توی اون پونزده دقیقه برنامه، کمدی اجرا میکنیم و هیچ نیتی و قصد و هدفی جز لذت بردن و لذت بخشیدن نداریم.ما توی اون پونزده دقیقه فقط کمدی رو نمایندگی میکنیم و نماینده و نماد وهیچ تفکر و عقیده و مرام و مسلک و گروه و جناحی نیستیم.

 

طبعا انتظار هم داریم قضاوت شما و تصمیم شما و هواداری شما بر اساس اون اجرای کمدی پونزده دقیقه ای باشه نه بر اساس اونچه قبلا انجام دادیم یا بعدا انجام خواهیم داد یا بر اساس اونچه درست یا غلط به ما نسبت داده میشه.پس خواهشا با دو قطبی کردن فضا و جنگ و جدل های تنش افرین ،کام خودمون و کمدین ها و برنامه سازان و مردم رو تلخ نکنیم.

 

– سوما این هنرمندان یا ورزشکاران یا افرادی که توی اجراها مستقیم یا غیر مستقیم باهاشون شوخیمیکنیم یا از دوستان ما هستند یا از دوستان دوستان ما ویا اونهایی اند که خیلی دوستشون داریم.قطعا تو این شوخی های ما هیچ غرض و مرض و توهین و تمسخری مستتر نیست.

 

برداشت غلط از یک شوخی و بدفهمی و واکنش های وحشتناک و فحاشی های ترسناک و عکس العمل های تند همون چیزیه که باب خنده و شوخی و طنز و کمدی رو گل میگیره.

 

– واخر اینکه یک هفته نیست که من این صفحه رو باز کردم.تو همین مدت لطف شما حیرت زده م کرده ولی مطمین باشید اگر من نتونم تو این صفحه از حرمت خودم و خانواده م ،از حرمت دوست و رقیبم و حتی از حرمت اونایی که دوستم ندارن محافظت و مراقبت کنم،میبندم صفحه رو.

 

پس کمک کنید ارامش و حرمت و احترام و اخلاق رو حفظ کنیم تو این حریم مون.

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه