کدخبر: 28686

بهاره رهنما| سرقت موبایل بهاره رهنما هنگام گرفتن لایو/واکنش خانم بازیگر + ویدئو

گوشی موبایل بهاره رهنما در حین استوری گرفتن به سرقت رفت و باعث شوکه شدن این بازیگر زن معروف و محبوب شد.

آنچه دیگران می خوانند:

بهاره رهنما به تازگی در استوری در اینستاگرام از آخرین حضورش جلوی دوربین پیش از کارگردانی خبر داد. او این روزها به واسطه سخنان جدیدش درباره همسر سابق خود جنجال به پا کرده است.

بهاره رهنما چند سالی است با امیر خسرو عباسی مالک برند ارایشی بهداشتی هاینس ازدواج کرده است در جایی ازبهاره رهنمادرباره ی بارداری و بچه دوم سوال پرسیدند ؛ بهاره رهنما اینگونه پاسخ داد: همسرم و من هر کدام یک بچه داریم ؛ اما همیشه مادر شدن برای من جذاب بوده ، فعلا سپردیم دست خدا تا ببینیم چی پیش میاد.

امیر خسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما کیست ؟

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان روز گذشته مراسم ازدواج مجددش با امیرخسرو عباسی را برگزار کرد. امیرخسرو عباسی مالک یک برند آرایشی بهداشتی است که مدتی است بهاره رهنما کارهای تبلیغاتی را برای او انجام می‌دهد.

دلیل طلاق بهاره رهنما از زبان خودش + فیلم دیده نشدهدلیل طلاق بهاره رهنما از زبان خودش + فیلم دیده نشده

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسمخانی است و دختری به نام پریا دارد. رهنما کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته‌است. پریا قاسم‌خانی تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی دایره زنگی (فیلم) و بانو را دارد.

بهاره رهنما، برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت

دلیل طلاق بهاره رهنما از زبان خودش + فیلم دیده نشدهدلیل طلاق بهاره رهنما از زبان خودش + فیلم دیده نشده

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه