کدخبر: 28687

محسن افشانی با انتشار کلیپی جنجالی دوباره حاشیه درست کرد + ویدئو

انتشار کلیپی زننده توسط محسن افشانی علیه سویل که گویا کارشان به جدایی کشیده است دوباره جنجال به پا کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

محسن افشانی از کجا و چطور دوباره به سر خط اخبار جنجالی سینمای ایران بدل شد. او به تازگی ویدئویی را منتشر کرد که حسابی به حواشی اخیر دامن زد. او در توضیح آن نوشت: «ّبه فرموده سلطان، عزیزم ٦ماهگیمون مبارک. فقط میتونم بگم ممنون که توى این روزاى سخت کنارمى...اگه نداشتمت چى!؟»

این ویدئو را در ادامه می بینید:

اما ماجرای طلاق محسن افشانی و همسرش چه بود؟

izUi2P4Qs2Qa

عکسهای ازدواج محسن افشانی وهمسرش

بازیگر جنجالی ایرانی عکسهای مراسم عقد خود رامنتشر کرد .به گزارش ایران ناز ،محسن افشانی بازیگر معروف که سابق بر این با استوریهای اینستاگرامش جنجال ساز شده بود ازدواج کرد .

آذر ماه امسال بود که محسن افشانی با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر ازدواجش رابه صورت رسمی اعلام کرد. بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون کشورمان مدتی است که به حاشیه سازی روی آورده و نامش حسابی در فضای مجازی بر سرزبان ها افتاده است.


بازیگری که با سریال ترانه مادری در بین مخاطبان شناخته شد اینروزها بیشتر از دنیای هنر در فضای مجازی شناخته شده است و گویا این علاقه شخصی این بازیگر است که حاشیه ساز باشد.

Qi7wJwsQ4UOx

بالاخره بعد از مدتها تصاویر نصفه و نیمه از همسر محسن افشانی ، عکس کامل سویل خانم همسر آقای بازیگر رونمایی شد. این عکس تصویری از محسن افشانی و همسرش در مراسم عقدشان است.

محسن افشانی و همسرش در روز عشق مهمان یک برنامه اینترنتی شدند و برای نخستین بار گفت و گویی با این شبکه اینرتنتی انجام دادند. آقای بازیگر دراین مصاحبه به ادامه حاشیه سازی هایش اشاره کرد و نوید حاشیه سازی های بیشتر به همراه همسرش را داد.

ماجرا از استوری جنجالی آقای بازیگر آغاز شد و بعد ازآن کلیپی که با خانمی بدون حجاب دریک میهمانی منتشر شد حسابی حاشیه ساز شد. البته این حاشیه سازی های محسن افشانی ماجرایی ادامه دار است.محسن افشانی پیش از ماجرای پست های اینستاگرامش با حضور در برنامه تلویزیون و اشک ریختن روی آنتن برنامه زنده برای عشق از دست رفته اش سوژه کاربران شده بودو هزار اما و اگر درباره ماجرای عشقی محسن افشانی شکل گرفت. اما ماجرا به همین جا ختم نشد . حالا با ازدواج کردنش گفته است که منتظر حاشیه های بیشتر از من و سویل باشید.

 

ارسال نظر: