کدخبر: 28689

اظهارات و حرکت عجیب و جنجالی اکبر عبدی در دورهمی/ مهران مدیری شوکه شد + فیلم لو رفته

اکبر عبدی در برنامه دورهمی با حرکات عجیب و سخنان جنجالی خود مهران مدیری را شوکه کرد. ویدئوی این برنامه به تازگی در اینستاگرام در حال پخش است.

آنچه دیگران می خوانند:

اکبر عبدی چندی پیش در برنامه ام شو با مجید صالحی حضور پیدا کرد و سخنان تند و جنجالی مطرح کرد که با واکنش های انتقادی بسیاری هم رو به رو شد و حتی صالحی مجبور به عذرخواهی شد.

حال ویدئویی از او در برنامه دورهمی منتشر شده است که باز هم سخنان جنجالی و تندی را بیان می کند.

اکبر عبدی 4 شهریور سال 1339 از پدر و مادری اردبیلی در تهران محله نازی آباد به دنیا آمد.

المیرا عبدی در ادامه مسیر پدر وارد دنیای بازیگری شده و در اولین تجربه سینمایی حرفه ای خود در فیلم یکی برای همه در نقش فرزند دختر پدرش اکبر عبدی ظاهر شد. 

اکبر عبدی پس از دریافت مدرک دیپلم از سال 1358 با نمایش های آماتوری فعالیت هنری اش را آغاز کرد و سپس در سال 1362 به تلویزیون رفت و در مجموعه محله بروبیا (داریوش مؤدبیان، 1363) و بازم مدرسه ام دیر شد (1365) خود را به عنوان بازیگری مستعد خلاق شناساند.

عبدی با جنجال بزرگ خود را به عنوان بازیگر نقش های کمیک شناساند. جنجال بزرگ 6 سال پس از تولید به نمایش عمومی درآمد و عبدی در آن فاصله در فیلم های مردی که موش شد، اجاره نشین ها، گراند سینما و ای ایران بازی کرد، که نقش او در همه این فیلم ها کمدی بود.

او بیشتر در نقش های کمدی بازی می کند و فیزیک بدنی خاص و صورت وی امکان گریم و ساختن چهره های گوناگون مانند نوجوانان و زنان را به وی می دهد.

عبدی در اجاره نشین ها، ای ایران، مادر و دلشدگان (علی حاتمی) و هنرپیشه قابلیت های خود را در ایفای نقش های متنوع کمدی اثبات کرد. همین قابلیت موجب شد که عبدی در سفر جادویی هم نقش کودکی خود را ایفا کند و هم نقش میانسالی اش را، همینطور در آدم برفی در دو نقش مردانه و زنانه توانایی هایش را نشان داد.

اکبر عبدی در سال 1368 برای بازی در فیلم مادر ساخته علی حاتمی برنده سیمرغ بلورین نقش دوم مرد از هجدهمین جشنواره فیلم فجر شد.

عکس های اکبر عبدی 

 

 

 

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه