کدخبر: 28690

روایت بنیامین بهادری از ماجرای قهر با همسرش و سرد شدن رابطه شان در لایو + ویدئو

ویدئویی از لایو بنیامین بهادری با رضا صادقی، که در آن از سرد شدن رابطه اش با همسرش به دلیل ماجرای ترانه بوی عیدی گفت.

آنچه دیگران می خوانند:

بنیامین بهادری در لایو اینستاگرام با همسرش قهر کرد و رابطه اش سرد شد. او چندی پیش بر سر اجرای ترانه بوی عیدی دچار حاشیه شد.

این خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان بعد از حادثه تلخی که برای همسرش نسیم حشمتی رخ داد سال 94 با شایلی محمودی ازدواج کرد.

زندگی عاشقانه بنیامین و شایلی محمودی با وجود بارانا دختر بنیامین ادامه داشت تا اینکه این زوج صاحب دو پسر دیگر شدند . همسر بنیامین در اولین روز خرداد ماه امسال تولد 30 سالگی اش را جشن گرفت.

عکسی از جشن تولد شایلی محمودی همسر بنیامین

شایلی محمودی با انتشار پستی خبر از جشن تولد 30 سالگی اش در کنار بنیامین و پسرش داد .

جشن تولد 30 سالگی شایلی محمودی همسر بنیامین

شایلی محمودی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : ١ خرداد شمع ٣٠ سالگیم فوت شد . خیلی دلم می خواست ٣ تا بچه ها کنارم باشن ساعت ١٢ موقع شمع فوت کردن ولی دو تاشون بیهوش شدن و فقط بن سان با دو تا چشم گرد تا ١٢:٣٠ کنجکاوی کرد.

بهترین سورپرایز اومدن مامانم بود....جای خواهرم و بابام خیلی خالی بود ، یک دوست صمیمی خیلی قدیمیم اومد ایران و در کنارم بود.... مامان بزرگ و خاله و دختر خاله ام از راه دور اومدن و کنارم بودن ،بعد از یک مدت طولانی دور هم جمع شدیم.. مرسی از اشکان عزیز که خیلی کمک کرد همه چیز عالی باشه .

بنیامین عزیزم مرسی برای اینکه همه چیز فراهم کردی تا من بهترین شروع ٣٠ سالگی رو داشته باشم .... خوشحالم که تو رو دارم ،تو خود عشقی خود عشق .... ممنون از همه ی تبریک های قشنگتون ....

عکسی از بارانا و بن سان دختر و پسر بنیامین

بنیامین بهادری در سال 1389 با نسیم حشمتی ازدواج کرد و سپس در 9 اردیبهشت سال 1390 صاحب دختری به نام بارانا شد و بعد از درگذشت نسیم حشمتی در سانحه تصادف در سال 92، با شایلی محمودی در سال 94 ازدواج کرد.

بن سان پسر بنیامین بهادری خواننده مشهور کشورمان و شایلی محمودی است که در 27 مهر 1396 در آمریکا متولد شد.

عکسی از شایمین پسر دوم بنیامین و شایلی محمودی

یکسال بعد از تولد اولین پسر بنیامین دومین پسرشان هم در 11 آذر 1397 متولد شد و بنیامین و همسرش نام این فرزند تازه متولد شده را شایمین گذاشتند.

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه