کدخبر: 28722

عصر جدید و فیلم قدیمی از استعداد کشف شده در این برنامه قبل از شهرتش

به تازه گی فیلمی از استعداد کشف شده در عصر جدید منتشر شده که او را قبل از اینکه در این برنامه به شهرت برسد نمایش می دهد.

آنچه دیگران می خوانند:

در فیلم زیر می بینید که مجید معظمی استعداد کشف شده در برنامه عصر جدید پیش از مطرح شدن نامش در برنامه را مشاهده می کنید:

 

دوات آنلاین-مجید معظمی و علی فریادی دو شرکت کننده عصر جدید هستند که از سوی داوران در مرحله دوم برگزیده شدند و به مرحله انتخاب مردمی راه یافتند. انتخاب یکی از این دو نفر انتخابی بسایر سخت و دشوار است.

YqZ6kY4NCzoI

مجید نوجوانی از روستای مالوجه شهرستان قروه است که همزمان با تحصیل کار می‌کند. او گچ کار است و موقع کار کردن آواز می‌خواند همین هم باعث شد استادش او را برای شرکت در عصر جدید ترغیب کند. مجید نه تنها صدای خوبی دارد بلکه بسایر بااخلاق است و علاوه بر این دانش آموز موفقی نیز هست و معدلی بالای 19 دارد.

مجید معظمی در مرحله دوم عصر جدید آهنگی از محسن یگانه را خواند. این آهنگ سال‌ها پیش تیتراژ برنامه ماه عسل بود و مجید آن را خیلی بااحساس اجرا کرد به گونه‌ای که هر 4 داور جراغ‌های سفید را روشن کردند. حالا او باید منتظر بماند و ببیند نتیجه آرای مردمی چه خواد شد.

xZ4DnbQpxOBK

علی فریادی جوان تبریزی است که در رشته پزشکی درس می‌خواند و البته به استندآپ کمدی علاقه ویژه‌ای دارد. والیبال یکی دیگر از علاقه‌های او بود اما به دلیل مصدومیت نتوانست این رشته را ادامه بدهد.

g9c2ljVDjWCx

فریادی داستان‌هایی طنز از مردم عادی تعریف می‌کند و همه را می‌خنداند. به‌گونه ای که آریا عظیمی نژاد بعد از اجرای علی در مرحله دوم گفت هرگز در عصر جدید اینقدر نخندیده بود. او برای راه یافتن به نیمه نهایی عصر جدید باید در نظرسنجی مردمی برنده شود اما رقیبش بسیار سرسخت است.

باید منتظر ماند و دید از میان مجید معظمی و علی فریادی کدام یک به نیمه نهایی می رود.

ویژه

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه