کدخبر: 28884

انتشار تصاویر خصوصی زن و شوهر بازیگر در اینستاگرام جنجال به پا کرد + عکس لو رفته

فریبا طالبی که این روزها با سریال دخترم نرگس روی آنتن زنده تلویزیون دیده شده است، انتشار تصاویرش در فضای مجازی به همراه شوهرش جنجال به پا کرده است.

آنچه دیگران می خوانند:

بازیگر زن جوان این روزهای تلویزیون اما تنها به واسطه حضور در این سریال معروف نشده است و انتشار تصاویری جنجالی از او به همراه شوهرش حسابی جنجال به پا کرده حتمی روزنامه کیهان هم به این موضوع اعتراض کرده است.

جنجال عکس های فریبا طالبی و همسرش

یک بازیگر که همراه همسرش اخیرا در یک اثر تلویزیونی نقش ایفا کرده‌اند، به‌خاطر انتشار تصاویر هنجارشکنانه در فضای مجازی، هدف انتقاد قرار گرفتند. این زوج، درحالی که در سریال اخیر شبکه یک حضور داشتند، همزمان با پخش این سریال، تصاویر هنجارشکنانه‌ای از خودشان در فضای مجازی منتشر کردند. اتفاقی که با انتقادات بسیاری در فضای مجازی مواجه شده است.

این اولین بار نیست که برخی از بازیگران، همزمان با حضور در سریال‌های تلویزیونی، تصاویری نامناسب و مبتذل از خود را منتشر می‌کنند. این هنجارشکنی که به‌طور غیرمستقیم موجب تلف شدن زحمات صداوسیما در فرهنگسازی و ترویج ارزش‌ها می‌گردد، ناشی از نبود یک پروتکل و آئین‌نامه است؛ آئین‌نامه‌ای که بازیگران را ملزم سازد همزمان با حضور در سریال‌های سیما از حواشی مختلف ازجمله انتشار تصاویر مغایر با عرف و قانون از خودشان، خودداری کنند.

انتشار تصاویر خصوصی زن و شوهر بازیگر در اینستاگرام جنجال به پا کرد + عکس لو رفته

جنجال عکس های فریبا طالبی و همسرش

فریبا طالبی بازیگر نقش رعنا ،دختر صابر در سریال ستایش ۳ متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در مشهد است ویکی از خوش اخلاقترین بازیگرانی است که سینما و تلویزیون ایران به خود دیده است.

انتشار تصاویر خصوصی زن و شوهر بازیگر در اینستاگرام جنجال به پا کرد + عکس لو رفته

بازیگران سریال دخترم نرگس

فریبا طالبی فارغ التحصیل لیسانس سینما هنر گرایش بازیگری از دانشگاه هنراست او علاوه برای کار بازیگری تجربه مجری گری کودک را دارد و در حال حاضر یک مزون طراحی لباس به نام فاندو را نیز برعهده دارد. باید بگوییم که فریبا طالبی از خبرسازترین هنرمندان سال ۹۶ بود چرا که با انتشار عکسی ازدواجش را اعلام کرد.

منبع: پرشین وی

ارسال نظر:

پربازدیدترین
روی خط رسانه