کدخبر: 29347

عکس دیده نشده از دوران جوانی ماه چهره خلیلی در کنار گلزار + عکس

رضاگلزار نیز با انتشار عکسی مشترک با خلیلی درگذشت او را تسلیت گفت.

آنچه دیگران می خوانند:

ماه چهره خلیلی بازیگر زن کشورمان روز گذشته بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.

 محمدرضا گلزار عکسی از ماهچهره خلیلی منتشر کرد و نوشت:

روحت شاد

reza-golzar-and-mah-chehre-khalili

عکس رضاگلزار و ماه چهره خلیلی

 درباره فیلم سینمای تله بیشتر بدانید

«تله» ساخته سینمایی الوند، یکی از ضعیف ترین فیلمهای این کارگردان با سابقه و حتی از ضعیف ترین آثار تجاری سینمای ایران محسوب می شود. او در این فیلم، ظاهراً تنها با نگاه به گیشه پیش رفته و خواسته تا فیلمی صرفاً تماشاگرپسند را با کنار هم قرار دادن حداقل مؤلفه های مربوط به این نوع سینما بسازد.

reza-golzar-and-mah-chehre-khalili

تصویر رضا گلزار و ماه چهره خلیلی

مهمترین ضعف «تله» در نگاهی گذرا و ابتدایی، مربوط به کاستیهای ساختاری داستان است. انگیزه ها، اعمال، شبکه ارتباطات داستان، شخصیتها و… همگی در این فیلم به گونه ای سطحی و شتابزده مورد استفاده قرار گرفته اند و کارکردی ضعیف و سطحی هم دارند.

صرف نظر از همه ضعفهایی که «تله» به آنها مبتلاست، باید اعتراف کرد که بازیگران آن مؤلفه مؤثری در جلب مخاطبان سینما به فیلم محسوب می شوند. محمدرضا گلزار، مهناز افشار و امین حیایی ستاره های جوانی هستند که به تنهایی می توانند بخشی از ضمانتهای فروش فیلم را برای هر فیلمی تأمین کنند.

بیوگرافی ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی متولد ۱۳۵۵ تهران است. وی دارای مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه اکسفورد انگلستان می‌باشد. ماه چهره خلیلی دوره بازیگری را در method school در لندن گذراند و در سال ۱۳۸۲ برای اولین فعالیت سینمایی خود جهت بازی در فیلم چشمان سیاه پس از ۲۲ سال به ایران آمد و دوره دیگری از بازیگری و کارگردانی را در مؤسسه سمعی و بصری استاد سمندریان در سال ۸۴ پشت سر گذاشت.

1hxJoKcY5e95

 

ازدواج ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی در یک فیلم با یکدیگر آشنا شدند.

730310_975

بعد از این که ابراهیم اشرفی از ماه چهره خلیلی خوشش می‌اید بدون اطلاع وی با پدر و مادرش صحبت میکند و اجازه خواستگاری از او را می‌گیرد. یک بار ابراهیم اشرفی در کیش تصمیم می‌گیرد در زیر آب از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کند که این اتفاق نمی‌افتد. چند مرتبه دیگر برنامه ریزی میکند و باز هم اتفاقاتی منجر به آماده نشدن فضای لازم برای خواستگاری میشود. در پایان بصورت خیلی پیش بینی نشده و ساده حلقه را به ماه چهره خلیلی میدهد و میگوید دیگر نمی‌توانم صبر کنم با من ازدواج می‌کنی؟! ماه صورت در جواب خواستگاری وی میگوید:هیچ چیز برایم خوشحال کننده‌تر از این نیست که همسر تو باشم!

 

ارسال نظر: