کدخبر: 30453

پوشش جنجالی سحر دولتشاهی در تایلند + عکس

به تازگی عکسی از پوشش جنجالی سحر دولتشاهی در تایلند منتشر شده است که این بازیگر بی حاشیه را درگیر حواشی جدید ناپسندی کند. او همسر سابق رامبد جوان بازیگر و کارگردان است.

آنچه دیگران می خوانند:

به تازگی تصویری از پوشش جنجالی سحر دولتشاهی در تایلند منتشر شده است که در ادامه خواهید دید. سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان است. 

پوشش جنجالی سحر دولتشاهی در تایلند + عکس

سحر دولتشاهی زادهٔ ۱۶ مهر ۱۳۵۸ است.سحر دولتشاهی متولد تهران است.سحر دولتشاهی هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.سحر دولتشاهی فارغ‌التحصیل رشته‌های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می‌باشد. سحر دولتشاهی شروع فعالیت هنری اش با تئاتر بود. حضور در صحنهٔ تئاتر بود که منجر به آشنایی سحر دولتشاهی با رامبد جوان شد. سحر دولت شاهی بازیگر 41 ساله کشورمان در خانواده فرهیخته متولد شد.مادر او نائیب رئیس سابق فدراسیون شنا و پدرش مهندس مکانیک و صاحب یک شرکت ماشین الات می باشد. این بانوی هنرمند یک برادر و یک خواهر دارد که هردو ساکن خارج کشور هستند.

پوشش جنجالی سحر دولتشاهی در تایلند + عکس

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

سحر دولتشاهی در 27 اسفند 1387 وقتی 29 ساله بود با همکار خود رامبد جوان 37 ساله که از همسر سابق خود جدا شده بود ازدواج کرد. دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید و کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا اینکه رامبد پیشنهاد ازدواج داد. خانم دولتشاهی سال 1388 یک سال بعد از ازدواج خود در سریال مسافران به کارگردانی همسرش بازی کرد که این مجموعه بسیار مورد توجه قرار گرفت.

پوشش جنجالی سحر دولتشاهی در تایلند + عکس

طلاق سحر دولتشاهی

طلاق آنها در سال 1393 در سکوت خبری انجام شد، تا مدت ها این جدایی از طرفین تایید نشد، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود که هردومعتقد بودند نباید مردم وارد حریم خصوصی آنها بشوند. سحر دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان سال 93 را در تنهایی و البته پرکاری در عرصه بازیگری دنبال کرده در گفتگو یی درباره این تنهایی بیان می دارد:سال 93 در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم.

شغل دیگر سحر دولتشاهی 

بازیگری از بچگی برایم جذاب بود اما واقعیتش این است که من ادبیات نمایشی خوانده ام و هنوز هم بخشی از دغدغه ام نوشتن است. در دوران دانشجویی همان موقع که سر کلاس می نوشتم، از شاگردان خوب بودم یا وقتی ترجمه می کردم. خیلی غبطه می خورم اگر همچنان برای نوشتن وقت نگذارم. نوشتن همیشه پسِ ذهن من هست. نمی دانم باید زمانش برسد یا من زمانش را برسانم ! هنوز هم فکر می کنم یکی از شغل های ایده آلم نویسندگی است.

پوشش جنجالی سحر دولتشاهی در تایلند + عکس

علایق سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی اولین بار در سال 1393 برای بازی در فیلم عصر یخبندان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل را گرفت و این جایزه را در سال 96 برای بازی در فیلم چهارراه استانبول و عرق سرد تکرار کرد. سحر دولتشاهی بعد از دو سیمرغ خود در سال 1398 از جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا برای بازی در فیلم امیر تندیس بهرین بازیگر زن را از آن خود کرد. در طول روز وقتی کاری ندارم بیشتر فیلم می بینم یا موسیقی گوش می دهم، چون عاشق موسیقی هستم، البته برخی اوقات هم ترجمه می کنم. ورزش عضو همیشگی زندگی ام است اما میزان آن بستگی به وقتم دارد. از یک پیاده روی ساده بگیرید تا اگر برسم یک ساعت یوگا کار کنم یا شنا بروم، به ورزش خیلی اعتقاد دارم و اگر فعالیت بدنی نداشته باشم اصلا مغزم کار نمی کند. با اینکه بازیگری از دوران بچگی برایم جذاب بود اما واقعیت اینست که من ادبیات نمایشی خواندم و هنوز هم بخشی از دغدغه ام نوشتن است. نوشتن همیشه پس ذهن من هست و هنوز هم فکر می کنم یکی از شغل های ایده آلم نویسندگی است که باید در آینده بیشتر برایش وقت بگذارم

سحر دولتشاهی و همایون شجریان

در سال 96 در چند مقطع خبر ازدواج سحر دولشتاهی و همایون شجریان منتشر شد که همکاری این دو در کنسرت نمایشی سی زمینه ساز این خبر بود که صحت نداشت

ارسال نظر: