کدخبر: 30474

اختلاف نفیسه روشن با شوهرش + عکس و جزییات

به تازگی ماجرای اختلاف نفیسه روشن و شوهرش در فضای مجازی حسابی وایرال شده است و مخاطبان را کنجکاو کرده است تا از جزییات پشت پرده آن مطلع شده و بدانند اصل ماجرا چیست.

آنچه دیگران می خوانند:

اختلاف نفیسه روشن با شوهرش عنوان جدیدترین خبر و حاشیه امروز حوزه فرهنگ و هنر است. نفیسه روشن با انتشار یک ویدیو درباره دلایل نگذاشتن عکس از همسرش در فضای مجازی توضیحاتی داد.

بیوگرافی نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است. این بازیگر جوان علاقه زیادی به حیوانات دارد و حامی حقوق حیوانات است. او ازدواج کرده و فرزندی ندارد. نفیسه روشن در لایو اینستاگرامی که گرفته بود درباره نگذاشتن عکس همسرش در فضای مجازی صحبت کرد. نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد می باشد، سفیر دوقلوها و عاشق حیوانات بوده و همسرش خلبان هواپیماهای مسافربری است. دوره راهنمایی و د بیرستان احساس کرد م به بازیگری علاقه د ارم در آن دوران عضو گروه تئاتر بود م و در مدرسه و کلاس های کانون پرورش فکری تئاتر بازی می کردم، از همان موقع علاقه به بازیگری درد رونم بود. اختلاف نفیسه روشن با شوهرش جنجال به پا کرد.

برادرم چون کارگردان بود کتاب های زیادی بهم معرفی کرد در کلاس های مقدماتی استاد سمند ریان شرکت کرد م، در همان دوره کلاسهای سوارکاری و تیراندازی را هم پشت سر گذاشتم چون دوست داشتم الفبای همه چیز را بدانم. در سال ۱۳۸۲ در ۱۹ سالگی با سریال روزهای به یادماندی جلوی دوربین رفتم، اما اولین بازی جدی من در سال ۱۳۸۵ بازی در یکی از ایپزود های سریال کلانتر بود و بصورت جدی با سریال اغما در رمضان ۹۶ به شهرت رسیدم. ماجرای اختلاف نفیسه روشن با شوهرش جالب شد.

اختلاف نفیسه روشن و شوهرش

نفیسه روش با انتشار یک ویدیو عنوان کرد بسیاری از خانم ها به دنبال اطلاعات خصوصی از زندگی ام هستند اما باید بگویو به دلیل قضاوت های نادرست دیگر عکسی از همسرم ، مادر و پدرم در اینستاگرام منتشر نخواهم کرد. این مسئله اختلاف نفیسه روشن با شوهرش در فضای مجازی نام گرفت.

ازدواج نفیسه روشن

نفیسه روشن با بهنام ازدواج کرده است، همسرش خلبان هواپیماهای مسافربری است. خانم روشن در موردزندگی با یک خلبان می گوید : زندگی با یک خلبان خیلی سخت است مثلا یک هفته می شود که برنامه سفرمان را می ریزیم، چمدان هم می بندیم و در فاصله یک تماس تلفنی همه چیز بر هم می ریزد مخصوصا در فصل های پر سفر که هیچ خبری از مرخصی نیست.

علاقه من به اسب به کودکی ام بازگرد از همان دوران بچگی، تمام لوازم التحریر مدرسه ام، عکس اسب داشت بعد از اتمام تحصیل فرصت پیدا کردن به آموزش سوارکاری بروم تمام تفریح من سوارکاری است، حتی اگر نتوانم سوارکاری کنم، می روم و اسب ها را تماشا می کنم مدتی فوتبال داخل سالن و تنیس هم بازی کردم.

ارسال نظر: