کدخبر: 30492

پژمان جمشیدی با ظاهر متفاوت در کنار بازیگر زن لبنانی + عکس

در سال های گذشته فوتبالیست های زیادی به بازیگری روی آوردن یکی از این فوتبالیست ها پژمان جمشیدی بود که با حضورش در عرصه بازیگری حسابی سر و سدا کرد. تصویری از پژمان جمشدی در کنار بازیگر لبنانی منتشر شده که در ادامه می بینید.

آنچه دیگران می خوانند:

پژمان جمشیدی فوتبالیست معروف و متولد سال ۱۳۵۶ در تهران می باشد .او زمانی که از فوتبال خداحافظی کرد به عرصه بازیگری روی آورد و توانست به به بازیگری خوب تبدیل شد . او در فیلم های متعددی همچون پژمان ، زیر خاکی ، خوب بد جلف و دیوار به دیوار ایفای نقش کرده است 

عکس سلفی پژمان جمشیدی با ماری سلامه بازیگر لبنانی را مشاهده می کنید.

بیوگرافی پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی بازیکن اسبق تیم‌های فوتبال سایپا، پاس و پرسپولیس است که در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. جمشیدی فوتبال خود را از باشگاه کشاورز تهران آغاز کرد و در تیم‌های سایپا، پرسپولیس، پاس تهران، استیل‌آذین، فولاد و ابومسلم نیز بازی کرد.

پژمان جمشیدی سال ۲۰۰۰ زمان مربی‌گری میروسلاو بلاژویچ (ملقب به چیرو) در تیم ملی کشورمان برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن به این تیم دعوت و جایگزین فرهاد مجیدی شد. پژمان جمشیدی تک گل ملی خود را مقابل گرجستان زده است. آخرین بازیکنی که پرسپولیس را در اصفهان مقابل سپاهان برنده از زمین بیرون آورده (سال ۸۲) کسی نیست جز پژمان جمشیدی، بال راست آن روزهای پرسپولیس که بازی‌های جالبی از او می‌دیدیم.

تعداد بازی های ملی پژمان جمشیدی

من می‌ گویم بیست و یکی، عادل فردوسی‌ پور می‌ گوید 14 و فدراسیون هم می‌ گوید 19 (با خنده) اما خیلی هم فرق نمی‌ کند.

یک بازی ملی هم افتخار کردن دارد.

خداحافظی پژمان جوشیدیاز فوتبال

سال 1390 در 34 سالگی عطای بازی کردن را به لقایش بخشیدم و رفتم دو سال هم در تیم پاراگ مربیگری کردم و قهرمان جام حذفی تهران شدیم.

بعد که بحث بازیگری پیش آمد و دیگر کلا از فوتبال دور شد.

دوستی پژمان جمشیدی و پیمان قاسم خانی

پژمان جمشیدی گفت:سال 1381 در مراسمی با خانم بهاره رهنما آشنا شدم و همیشه دوست داشتم پیمان همسر سابقش را ببینم چند مصاحبه از او خواندم و به نظرم آدم جذابی آمد.

خانم رهنما گفت شوهرم پرسپولیسی است و یک شب شام من را به منزل شان دعوت کرد من و پیمان خیلی دوست شدیم و با هم به فوتبال می رفتیم.

پژمان جمشیدی چگونه بازیگر شد؟

پژمان جمشیدی گفت: زمانی که بازی می‌ کردم وقتی به سوپرمارکت می‌ رفتم فروشنده اصلا نمی‌ گذاشت دست به هیچ چیزی بزنم و خودش همه چیز را می‌ آورد.

اما وقتی فوتبالم تمام شد دیگر به من محل نمی‌ گذاشت و خودم باید همه چیز را بر می‌ داشتم و از این دست موارد تا دلتون بخواد داشتم.

اینها را به پیمان قاسم‌ خانی تعریف می کردم که او می‌ گفت از اینها یک خط بنویس، تا اینکه یک روز طرحش را نوشت و سال 92 با اصرار او خودم هم بازی کردم.

ارسال نظر: