کدخبر: 30498

وقتی محمدرضا گلزار، محسن کیایی را غافلگیر می کند + ویدئو دیده نشده

محسن کیایی بازیگر معروف کشورمان است که در سال های اخیر بسیار خوش درخشیده و اخیرا با سریال هم گناه توجه مخاطبان را به سوی خود جلب کرد. در ادامه لایو اینستاگرامی محسن کیایی را می بینید که محمدرضا گلزار با حضورش این بازیگر را غافلگیر می کند.

آنچه دیگران می خوانند:

محسن کیایی متولد 1360 - تهران بازیگر اهل ایران است. وی برادر مصطفی کیایی کارگردان سینما است.

دراین ویدئو لایو اینستاگرامی محسن کیایی را می بینید که رضا گلزار نیز در آن حضور پیدا کرد:

 

 

هم‌گناه سریالی است به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی که برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.هم‌گناه نخستین تجربهٔ مصطفی کیایی برای حضور در شبکه نمایش خانگی است.

 

سانسور سریال هم گناه

 

محسن کیایی راجع به سانسور سریال گفت:

«در شبکهٔ نمایش خانگی نیز شاهد سانسور و ممیزی هستیم اما قطعاً میزان این سانسور در قیاس با تلویزیون بسیار کمتر است. در بخش‌هایی از این سریال ممیزی‌هایی اتفاق افتاد اما این ممیزی‌ها آسیب چندانی به کلیت اثر نزده و تقریباً هیچ مخاطبی متوجه سانسور در این سریال نخواهد شد.»

 

 

بیوگرافی محسن کیایی 

 

محسن کیایی متولد 6 شهریور 1360 در تهران و در خانواده ای هنرمند است، محسن کیایی علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی نیز فعالیت دارد. برادر او مصطفی کیایی از کارگردانان موفق سینما است. محسن کیایی دانش‌آموخته رشته بازیگری از دانشگاه آزاد است.

 

 

ماجرای ازدواج محسن کیایی

 

وی در سن 21 سالگی با سهیلا امیرحسینی در تئاتر آشنا گردید و در سن 24 سالگی عقد و ازدواج کردند. وی می گوید اگر در جوانی ازدواج نکرده بودم با شرایط الان خیلی سخت بود ازدواج کنیم .به گفته خودش با هم رابطه خیلی دوستانه ای دارند.

 

 

شغل همسر محسن کیایی چیست؟

محسن کیایی سال ۱۳۸۵ با سهیلا امیر حسینی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک دختر به نام “رز” است. شغل همسر محسن کیایی عکاس و گریمور است.

 

 

محسن کیایی چگونه به شهرت رسید؟

محسن کیایی در سال 1390 با بازی در سریال «راه در رو» به کارگردانی سعید آقاخانی به شهرت دست یافت. بعد از آن در همین سال، بازی در نقش یک روحانی در سریال پرده نشین به کارگردانی بهروز شعیبی باعث افزایش محبوبیت او شد.

 

 

محسن کیایی می گوید: اولین باری که احساس کردم مردم نوع دیگری به من نگاه می کنند بعد از پخش مجموعه راه دررو بود دو روز اول نگاه محبت آمیز مردم، امضاء خواستن، عکس انداختن و… آن ها برایم خیلی جالب بود. اما زمانی که به اتفاق همسرم برای صرف غذا به رستورانی رفتیم، احساس کردم زیر یک ذره بین بزرگ قرار گرفته ایم و دیگر مثل سابق آزاد نیستیم و نمی توانیم حتی در خیابان پیاده روی کنیم. گفتنی است که همسر محسن کیایی هم هنرمند است و در عرصه عکاسی و گریم فعالیت هنری دارد. او گفته است که همسرم در کارهایم مشوق خوبی برای من هست و البته همکار خوبی هم هست چون بخصوص در عرصه فیلم نامه نویسی گاهی با من دست به قلم می شود.

 

 

آثار سینمایی محسن کیایی 

 

۱۳۸۸ بعد از ظهر سگی

 

۱۳۹۰ ضد گلوله

 

۱۳۹۲ خط ویژه

 

۱۳۹۳ عصر یخبندان

 

۱۳۹۴ بارکد

 

۱۳۹۴ نقطه کور

 

۱۳۹۴ یک روز بخصوص

 

۱۳۹۵ سد معبر

 

۱۳۹۵ ایستگاه اتمسفر

 

۱۳۹۶ استیگمات

 

۱۳۹۶ در وجه حامل

 

۱۳۹۶ لونه زنبور

 

۱۳۹۶ چهارراه استانبول

 

۱۳۹۶ جشن دلتنگی

 

۱۳۹۷ دینامیت

 

۱۳۹۷ ماجرای نیمروز:ردخون

 

۱۳۹۷ مطرب

 

۱۳۹۸ بی‌صدا حلزون

 

١٣٩٨ روز بلوا

 

 

سریال های تلویزیونی محسن کیایی

 

۱۳۹۰ راه در رو

 

۱۳۹۱ مهمانان ویژه

 

۱۳۹۳ پرده‌نشین

 

۱۳۹۳ سر به راه

 

۱۳۹۵ کشیک قلب

ارسال نظر: