کدخبر: 30517

سیگار کشیدن شبنم مقدمی لو رفت + عکس جنجالی

به تازگی تصویری از سیگار کشیدن شبنم مقدمی در فضای مجازی وایرال شده است و برای این بازیگر دردسر جدیدی را درست کرده است. البته باید دید این تصویر تا چه اندازه واقعیت دارد.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویر سیگار کشیدن شبنم مقدمی بازیگر معروف سینما، تئاتر و تلویزیون به تازگی منتشر شده است و جنجال بسیاری برای این بازیگر بدون حاشیه درست کرده است. شبنم مقدمی از بازیگران خوب و ارزنده است. 

سیگار کشیدن شبنم مقدمی لو رفت + عکس جنجالی

بیوگرافی شبنم مقدمی

شبنم مقدمی متولد سوم فروردین ماه سال 1351 در خیابان شیخ هادی، بیمارستان عیوض زاده شهر تهران می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی و دانش آموخته آموزشگاه آزاد بازیگری امین تارخ است. ساکن منطقهء بسیار خوش اب و هوایی در شمال کرج، پایهء کوه بوده به نام عظیمیه دبستانش را در همانجا ، در مدرسه  شهید کرمی ، دورهء راهنمایی را در مدرسه جمهوری اسلامی، و دبیرستان را در دبیرستان شهید باهنر گذرانده است . رشتهء تحصیلی اش، علوم تجربی بود. در دانشگاه آزاد، در همان کرج، ادبیات فارسی خواند و به گفته خودش حسرت تحصیل در تئاتر و سینما، به دلم ماند تا هنوز و همیشه… سیگار کشیدن شبنم مقدمی حال جنجالی شده است.

سیگار کشیدن شبنم مقدمی لو رفت + عکس جنجالی

فعالیت حرفه ای شبنم مقدمی

وی فعالیت خود در رادیو را در سال ۷۷ با اجرای برنامه" خانه ی کاغذی" به کارگردانی شهرام کرمی شروع کرد و سابقه اجرا در برنامه هایی مانند" هفت شنبه"،" خط خطیم،" کبوتری ناگهان" و" هفت ترانه" را داراست. وی به موازات فعالیت های رادیویی خود کار بازیگری در سینما را با فیلم" زخمی"( کامران قدکچیان، ۱۳۷۷) شروع نمود. شبنم مقدمی هنرپیشه توانمند و خوب کشورمان اول در مدرسه فیلمنامه نویسی حوزه هنری، زیر نظر بهترین اساتید فن، فیلمنامه نویسی آموخت و فعالیت در عرصه بازیگری را با گروه تئاتر شایا شروع کرد. بعد از آن بطور جدّی تر به اموزشگاه بازیگری آقای امین تارخ رفت و در آن جا لنز و بازی در برابر دوربین را شناخت. سیگار کشیدن شبنم مقدمی حسابی وایرال شد.

سیگار کشیدن شبنم مقدمی لو رفت + عکس جنجالی

ازدواج شبنم مقدمی

شبنم مقدمی در سال 1383 با علیرضا آرا ( هنرپیشه و کارگردان ایرانی، متولد سال 1354 در تهران) ازدواج نموده است. شبنم مقدمی در خصوص خانواده اش اینطور میگوید :پدر و مادرم آدم های روشن فکر زمانه خودشان و تحصیل کرده بودند مادرم در دانشگاه کشاورزی کار میکرد و پدر مرحومم مهندس برق بود یک برادر هم به نام بهنام دارم. سیگار کشیدن شبنم مقدمی را ببینید.

سیگار کشیدن شبنم مقدمی لو رفت + عکس جنجالی

بیوگرافی علیرضا آرا

علیرضا محمدی ملقب به علیرضا آرا، بازیگر و کارگردان ایرانی، متولد سال 1354 در تهران، تحصیلات خود را در رشته مهندسی عمران به پایان رسانید و دوره بازیگری را در حوزه هنری گذراند.

سیگار کشیدن شبنم مقدمی لو رفت + عکس جنجالی

سرگرمی های شبنم مقدمی

کتاب خواندن و فیلم دیدن جزو وظایف بازیگران محسوب می شود. سفر کردن خیلی برایم جذاب و معاشرت با دوستان برایم مهم است دوستان زیادی ندارم؛ ولی معاشرت با آنها را دوست دارم. بازدید از ابنیه های تاریخی یکی از تفریحاتم محسوب می شود. کافی شاپ من و برادرم هم بیزینس نیست و نوعی تفریح به حساب می آید. برادر من کافی شاپ داری را دوست دارد. سال ها پیش در تئاتر شهر، کافه چهارسو در اختیار من بود. آن زمان آقای پاکدل مدیر تئاتر شهر بودند و من به ایشان گفتم که کافه را در اختیار من قرار دهند. آقای پاکدل به من گفتند که نمی توانم آنجا را بگردانم؛ ولی من اصرار کردم و ایشان موافقت کردند من با بهنام همراه شدم و کافه را راه اندازی کردیم. لذت بسیار عجیبی داشت؛ چون همه دوستانم در تئاتر شهر حضور داشتند و بعد از تمرین به کافه می آمدیم و چای می خوردیم این کافه همچنان که سودی نداشت ضرر هم نداشت.

سیگار کشیدن شبنم مقدمی لو رفت + عکس جنجالی

سینمایی

    1 - امروز (1392)

    2 - آینه شمعدون (1391)

    3 - گس (1391)

    4 - آزمایشگاه (1390)

    5 - ابرهای ارغوانی (1390)

    6 - بوسیدن روی ماه (1390)

    7 - زیر آب (1388)

    8 - کودک و فرشته (1387)

    9 - فرزند خاک (1386)

    10 - همیشه پای یک زن در میان است (1386)

    11 - پاداش سکوت (1385)

    12 - به نام پدر (1384)

    13 - زیستن (1380)

    14 - از صمیم قلب (1379)

مجموعه تلویزیونی

    مدینه (1393)

    هفت سنگ (1393)

    سقوط یک فرشته (1390)

    زیر تیغ (1385)

    گل های آفتابگردان (1376)

جوایز:

فیلم گس با بازی شبنم مقدمی و کارگردانی در جشنواره فیلم رم برنده جایزه بهترین بازیگر زن/مرد نوظهور شد. این جایزه به گروه بازیگران زن و مرد این فیلم ایرانی اهدا شد به صابر ابر ، پانته آ پناهی، رویا جاویدنیا ، احسان امانی ، شبنم مقدمی ، مهسا علافر ، محمدرضا غفاری ، نوال شریفی ، صدف احمدی ، ماهانا نور محمدی ، سیما مبارک شاهی ، بهاران بنی احمدی ، سیامک صفری ، مانی گندمکار ، آرشام طالبی. شبنم مقدمی در سی و دومین دوره از جشنواره فیلم فجر برای بازی فیلم امروز بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. شبنم مقدمی در جشنواره سی و دوم فیلم فجر

ارسال نظر: