کدخبر: 30519

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

در این عکس استایل جدید شقایق دهقان بازیگر معروف طنز کشورمان را در خارج از کشور می بینید.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان به تازگی لو رفته است و پس از طلاق او از مهراب قاسم خانی تازه ترین حاشیه ای است که برایش ایجاد شده است. طلاق شقایق دهقان علنی نشده است اما رفتار و تصاویر این دو هنرمند حکایت از این موضوع دارد.

بیوگرافی شقایق دهقان

شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 اسفندماه سال 1357 در آلمان متولد شد. عکسی از این بازیگر طنز کشورمان را در خارج از کشور مشاهده می کنید:

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

ازدواج شقایق دهقان

شقایق دهقان همسر مهراب قاسم خانی نویسنده کشورمان است و این زوج سالهاست که زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند. این بانوی بازیگر همسر دوم مهراب قاسمخانی است و مهراب قاسم خانی از همسر اولش یک دختر به نیروانا داشت و در کنار شقایق دهقان صاحب یک فرزند پسر شد. این بازیگر کشورمان دو خواهر و یک برادر دارد و رابطه عاشقانه ای میان خانواده آنها برقرار است و شقایق دومین فرزند خانواده است. تصویر تیپ +18 شقایق دهقان جدیدترین حاشیه این بازیگر است.

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

فرزند شقایق دهقان

مهراب قاسمخانی همسر شقایق دهقان از همسر اولش یک دختر به نام نیروانا داشت و بعد از ازدواج با شقایق دهقان صاحب پسری به نام نویان شد. انتشار تصویر تیپ +18 شقایق دهقان جنجالساز شد.

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

​فعالیت حرفه ای شقایق دهقان

شقایق دهقان به پیشنهاد یکی از کارگردان‌های گروه کودک تلویزیون در سریال او بازی کرد و بدین ترتیب کارش را در تلویزیون با فعالیت در گروه کودک آغاز کرد و به قول خودش «عضو جدایی‌ناپذیر خانوادۀ تلویزیونی‌ها» شد. در این بین در دو کار سینمایی هم بازی کرد: زیر نور ماه و نقش کوتاهی در فیلم سیندرلا. در پاییز سال ۱۳۸۱ پیشنهاد بازی در مجموعۀ طنز پاورچین را پذیرفت و در پی آشنایی با مهراب قاسم‌خانی، نویسنده و طراح صحنه این مجموعه، زندگی مشترک خود را با او آغاز کرد.​ تصویر تیپ +18 شقایق دهقان به تازگی لو رفته است.

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

ارسال نظر: