کدخبر: 30520

پوشش تابستانی سمیرا حسن پور + عکس

انتشار تصویری از پوشش تابستانی سمیرا حسن پور در فضای مجازی نام این بازیگر را که با فیلم سه کام حبس حسابی معروف شده بود بر سر زبان ها انداخت و مشهور کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

پوشش تابستانی سمیرا حسن پور، بازیگرا جوان سینما و تلویزیون عنوان یک تصویر است که به تازگی از او منتشر شده است. سیمرا حسن پور با حضور در سریال پایتخت معروف شد.

پوشش تابستانی سمیرا حسن پور + عکس

بیوگرافی سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور آذرماه سال1363 در تهران متولد شد، او بازیگر سینما و تلویزیون می باشد.سمیرا حسن پور فارغ التحصیل رشته نمایش است و کار هنری خود را از سال 1385 در تئاتر شبیه خوانی بهرام بیضایی شروع کرد.سمیرا حسن پور بعد از بازی در فیلم تمشک با سامان سالور کارگردان آشنا شد و در نهایت این دو در سال 1395 با هم ازدواج کردند.سمیرا حسن پور اولین بار با سریال چاردیواری وارد قاب تلویزیون شد و در دومین تجربه خود با نقش گلرخ سریال پایتخت 1 در سال 1390 چهره اش به شهرت رسید. 

پوشش تابستانی سمیرا حسن پور + عکس

تحصیلات بازیگر زن

وی فارغ التحصیل رشته نمایش است و کار هنری خود را از سال 1385 در تئاتر شبیه خوانی بهرام بیضایی شروع کرد. در خانواده پدرش مجسمه سازی می کند و برای بازیگر شدنش خیلی حمایتش کرده و دو برادر دارد که یکی مهندس عمران است و دیگری مهندس برق.

ازدواج سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور بعد از بازی در فیلم تمشک با سامان سالور کارگردان آشنا شد و در نهایت این دو در سال 1395 با هم ازدواج کردند. سامان سالور متولد سال 1355در شهربروجرد، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی است. او فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره است.

پوشش تابستانی سمیرا حسن پور + عکس

علایق سمیرا حسن پور

زمانی که سرکاری نیستم کتاب می خوانم، فیلم می بینم و در کنارش نقاشی می کشم، مدتهاست استاد پیانو دارم و تمرین موسیقی می کنم. در کودکی کلاس نقاشی می رفتم و الان دلی اینکارو انجام می دهم. من از دوران کودکی به ورزش کردن علاقه داشتم. از طرفی استعدادم باعث شده بود که همیشه ورزش کنم حال در این بین به ورزش های مختلفی از پینگ پنگ گرفته تا والیبال، ایروبیک، دو و شنا می پردازم. البته در مقطعی که به شکل جدی به رشته دو می پرداختم توانستم در آن مدال هم کسب کنم.

پوشش تابستانی سمیرا حسن پور + عکس

انتخاب رشته هنری

کودکی به هنر علاقمند بودم و برای انتخاب رشته دبیرستان هم دوست داشتم که رشته هنری را انتخاب کنم اما مادرم زیاد موافق نبودند و همین شد که برای رشته دانشگاهی ام طوری که مادرم نفهمند کنکور هنر هم شرکت کردم. انتخاب اولم نمایش بود و انتخاب دومم گرافیک چون که از کودکی نقاشی می کشیدم. رفته رفته و پس از گذراندن دوره دانشکده در صحنه تئاتر حضور پیدا کردم و با تشویق های بهرام بیضایی به کلاس بازیگری رفتم و می شود گفت ایشان از مشوق های خیلی خوبم در این حیطه بودند.

پوشش تابستانی سمیرا حسن پور + عکس

بازیگری سمیرا حسن پور

بازیگری که با گلرخ سریال «پایتخت» اسمش سر زبان‌ ها افتاد و بعد راهی سینما شد و با فیلم سینمایی «تمشک» ساخته سامان سالور توانست در اولین قدمش در عرصه سینما کاندیدای سیمرغ بلورین شود. من از دوران کودکی به ورزش کردن علاقه داشتم. از طرفی استعدادم  باعث شده بود که همیشه ورزش کنم حال در این بین به ورزش‌ های مختلفی از پینگ پنگ گرفته تا والیبال، ایروبیک، دو و شنا می‌ پردازم. البته در مقطعی که به شکل جدی به رشته «دو » می‌ پرداختم توانستم در آن مدال هم کسب کنم.

فیلم های سینمایی

تمشک (۱۳۹۲)

سایه‌های موازی (۱۳۹۴)

فیلم آنها (۱۳۹۵)

فیلم کلوپ همسران (۱۳۹۷)

فیلم سه کام حبس (۱۳۹۸)

پوشش تابستانی سمیرا حسن پور + عکس

سریال و مجموعه های تلویزیونی

دلنوازان

پایتخت

چاردیواری

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

هفت سین

سریال دلدادگان

ارسال نظر: