کدخبر: 30522

سوتی محمد دلاوری، مجری تلویزیون روی آنتن زنده + عکس

شب گذشته تصویری از سوتی محمد دلاوری، مجری شبکه پنج در فضای مجازی حسابی دست به دست شد و این مجری را به سوژه اصلی فعالان این حوزه بدل کرد چرا که گویا اصلا حواسش به دوربین نبوده است.

آنچه دیگران می خوانند:

سوتی محمد دلاوری، مجری تلویزیون روی آنتن زنده حسابی سروصدا به پا کرد. محمد دلاوری زاده ۱۳۵۲ در تهران، نویسنده، خبرنگار و مجری ایرانی است که با ساخت برنامه صرفاً جهت اطلاع به شهرت رسید.

سوتی محمد دلاوری، مجری تلویزیون روی آنتن زنده + عکس

بیوگرافی محمد دلاوری

فارغ التحصیل لیسانس رشته شیمی و فوق لیسانس علوم سیاسی می باشد، او خبرنگار خجالتی بود که با ویراستاری روزنامه شروع و به تلویزیون ملی رسید. در یک خانواده بازاری بدنیا آمد و پدرش حجره دار بود. میخواست در رشته سینما درس بخواند اما مخالفت خانواده باعث شد دانشجوی رشته شیمی شود، آن زمان کم کم دست به قلم می شد و برای خودش می نوشت. سوتی محمد دلاوری، مجری تلویزیون روی آنتن زنده حسابی سوژه شد.

سوتی محمد دلاوری، مجری تلویزیون روی آنتن زنده + عکس

ورود به خبرنگاری

در همان دوران دانشجویی در نمایشگاه کتاب مرتضی سرهنگی سردبیر روزنامه و فعال تلویزیونی را دید و از علاقه خود برای نوشتن در مورد دفاع مقدس گفت. با معرفی وی به روزنامه کیهان رفت و بعنوان ویراستار کارش را شروع کرد. سوتی محمد دلاوری، مجری تلویزیون روی آنتن زنده حاشیه ساز شد.

سوتی محمد دلاوری، مجری تلویزیون روی آنتن زنده + عکس

ورود محمد دلاوری به تلویزیون

بعد از 4 سال خبرنگاری در کیهان که چندان موفق نبود یکهو سر از صدا و سیما در آورد ! و بعنوان خبرنگار فرهنگی و اجتماعی شروع به فعالیت می کند. سوتی محمد دلاوری، مجری تلویزیون روی آنتن زنده جنجال به پا کرد.

سوتی محمد دلاوری، مجری تلویزیون روی آنتن زنده + عکس

شهرت با صرفا جهات اطلاع

بعد از سالهای خبرنگاری نه چندان جالب با بخش صرفا جهت اطلاع در خبر 20:30 با موضوع شوخی با اخبار کم کم سر زبانها افتاد و گل کرد. بعد از پخش اولین بخش صرفا جهت اطلاع روز بعد پدرم زنگ زد و پرسید چرا با نظام در افتادی، همه تو مسجد به من می گویند پسرت با نظام در افتاده. با یک آیتم خبری از خوابیدن افراد حاضر در یک سمینار با آهنگ لالایی به شدت دیده شد تا جایی که همه افراد خوابیده در سمینار که همگی متعلق به یک نهاد نظامی بودند برخورد و توبیخ شدند. این خبر جنجالی او را سر زبان ها انداخت، تا جایی که عده ای کارنامه تحصیلی مقطع کارشناسی اش با معدل 12.5 را رسانه ای کردند. او هم در جواب عکس نمرات و معدل 19.27 کارشناسی ارشد خود را منتشر کرد.

ازدواج

محمد دلاوری چند سالیه ازدواج کرده و صاحب یک دختر و یک پسر بنام صدرا می باشد. 2.5 ساله در کشور بلژیک خبرنگار تلویزیون ایران بود، بیکاری اش در حدی بود که توانست در این کشور یک کتاب بنویسید و حالا در تلاش چاپ آن می باشد.

سوتی محمد دلاوری، مجری تلویزیون روی آنتن زنده + عکس

استعفا از خبرنگاری

در مهر ماه 96 بصورت اتفاقی با از خبرنگاری تلویزیون استعفا داد و حالا بعنوان مجری برنامه توقف ممنوع در شبکه پنج فعالیت می کند. این خبرنگار حالا می گوید، اخبار در رسانه های ایرانی غیرحرفه ی تولید می شود به همین دلیل بخش های خبری سیما را دنبال نمی کند !

ارسال نظر: