کدخبر: 30525

دلبری سام درخشانی از همسرش رسوایی به بار آورد + ویدئو جنجالی

ویدئویی به تازگی تحت عنوان دلبری سام درخشانی از همسرش منتشر شده است که مربوط به حضور او در برنامه تلویزیونی «خندوانه» با اجرای رامبد جوان است که از شبکه نسیم پخش شد.

آنچه دیگران می خوانند:

دلبری سام درخشانی از همسرش روی آنتن زنده تلویزیون حسابی سوژه شد و حاشیه تازه ای برای این بازیگر و خانواده اش در فضای مجازی ایجاد کرد. سام درخشانی همواره از فضای خوب حاکم بر خانواده اش گفته است.

 

بیوگرافی سام درخشانی

 

سام درخشانی متولد 31 تیر 1353بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. او در خیابان ولیعصر تهران به دنیا آمد و همانجا بزرگ شد. سام دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است. سام یک برادر بزرگتر به نام شهریار دارد و مادرش فهیمه کولاتج خانه دار است. سام با کامبیز دیرباز، پژمان بازغی، پژمان جمشیدی و حامد بهداد رفاقت دیرینه دارد.

 

دلبری سام درخشانی از همسرش رسوایی به بار آورد + ویدئو جنجالی

 

ازدواج سام درخشانی

 

سام درخشانی پس از تمام حاشیه هایی که در مورد ازدواجش به وجود آمد بالاخره در تاریخ 26 خرداد 1394 با عسل امیرپور ازدواج کرد. سام درخشانی، بازیگری کهنه‌کار و محبوب است و قطعا شناخت زیادی روی او دارید ولی بد نیست درباره همسر او بدانید که عسل امیرپور نام دارد و متولد سال 1362 است؛ او به عنوان مربی بدنسازی مشغول به کار است ولی تحصیلاتش را در رشته نقاشی تا مقطع لیسانس پشت‌ سر گذاشته؛ بنابراین  نقاشی می‌کند و اتفاقا جالب است بدانید که خواهر سام‌ درخشانی هم نقاش است و به گفته سام، حالا خانه آنها تبدیل به یک گالری نقاشی شده است.

 

دلبری سام درخشانی از همسرش رسوایی به بار آورد + ویدئو جنجالی

 

فعالیت هنری سام درخشانی

 

سال 1373 که 19 ساله بود وارد کلاس های بازیگری مرحوم سمندریان شد سپس از تئاتر شروع کرد و در چند کار تصویری هم تجربه کوتاهی بدست آورد. در نهایت زمانی که تصمیم داشت برای مدلینگ راهی ترکیه شود به سریال شب زدگان در سال 78 دعوت شد که همین مجموعه مسیر هنری اش را تغییر داد. در سال 1379 که 25 ساله بود با فیلم دلباخته اولین بازی خود را در سینما تجربه کرد تا اینکه با سریال با من بمان سال 79 و خانه پدری سال 80 به شهرت رسید. دلبری سام درخشانی از همسرش به تازگی سوژه شده است.

 

دلبری سام درخشانی از همسرش رسوایی به بار آورد + ویدئو جنجالی

 

خصوصیات سام درخشانی

 

درخشانی یک استقلالی دو آتیشه است.او در برنامه ورزشی قبل از دربی در آنتن زنده صمیمیترین دوست خود پژمان بازغی رو با عنوان لنگی خطاب کرد که مدتی این موضوع برای وی جنجالی شد. تفریحات مشترک ما در واقع معاشرت‌ هایی است که داریم عسل یک ورزشکار حرفه‌ ای است و به عنوان مربی فعالیت می‌ کند و هر دونفرمان به ورزش علاقه داریم. مسافرت از علاقه‌ مندی‌ ها هر دو نفرمان است فیلم دیدن را دوست داریم و باهم خیلی فیلم می‌ بینیم البته گاها پیش آمده که عسل وسط فیلم خوابش برده … دلبری سام درخشانی از همسرش حاشیه تازه این بازیگر است.

 

دلبری سام درخشانی از همسرش رسوایی به بار آورد + ویدئو جنجالی

 

ورزش محبوب من از دوران کودکی اسکی بود و هر وقت فرصت می‌ کردم به پیست‌ های مختلف اسکی می‌ رفتم بعدها به فوتبال هم علاقه‌ مند شدم و حتی در رده‌ه ای باشگاهی هم در این رشته ورزشی فعالیت کردم. علاوه بر این سوار کاری رو هم بصورت حرفه ای دنبال میکنم. همچنین ویدئوی دلبری سام درخشانی از همسرش مورد توجه قرار گرفته است.

 

دلبری سام درخشانی از همسرش رسوایی به بار آورد + ویدئو جنجالی

 

حاشیه سام درخشانی

 

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون درباره علت احضارش به دادگاه فرهنگ و رسانه  گفت: دادگاه فرهنگ و رسانه من را به دلیل پستی که درباره خانم قریشی منتشر کردم، احضار نکرده است. ماجرا به انتشار پستی در روز بازیگر بر می‌گردد. روز بازیگر پستی درباره مفسدان اقتصادی در صفحه شخصیم منتشر کردم. یکی از افراد حاضر در عکس منتشر شده، اما از من شکایت کرد؛ به همین دلیل به دادگاه فرهنگ و رسانه احضار شدم. این پست چاشنی طنز داشت. یکی از تهیه کنندگان به من زنگ زد و گفت: این کار برایت حاشیه ساز می‌شود؛ به همین دلیل بلافاصله پس از انتشار، پست را حذف کردم اما با این وجود از من شکایت کرده اند. جنجال دلبری سام درخشانی از همسرش هم حسابی بالا گرفت.

 

دلبری سام درخشانی از همسرش رسوایی به بار آورد + ویدئو جنجالی

 

سام درخشانی و سحر قریشی

 

سام درخشانی  در پی توهین سحرقریشی به یک پاکبان در پارک عصبی شده و با انتشار پستی کنایه امیز و تند و تیز از خجالت سحرقریشی در امد پیش از او نیز پرویز پرستویی حسابی از کار سحرقریشی شاکی شده بود و او را مورد انتقاد شدید قرار داد . دلبری سام درخشانی از همسرش هم در فضای مجازی سوژه شد.

 

دلبری سام درخشانی از همسرش رسوایی به بار آورد + ویدئو جنجالی

 

سحر قریشی در واکنش به انتقادات از برخوردش با یک پاکبان نوشت: «با افتخار اعلام می کنم در خانواده ای به دنیا اومدم که از همین قشر بودیم و هیچ وقت گذشته ی خودمو فراموش نمی کنم. سحر قریشی در واکنش به انتقادات از برخوردش با یک پاکبان نوشت: «با افتخار اعلام می کنم در خانواده ای به دنیا اومدم که از همین قشر بودیم و هیچ وقت گذشته ی خودمو فراموش نمی کنم. من چند وقتیه به کلمه «برو» حساس شدم! به همین سادگی اونم بخاطر اینکه خیلی وقته دوستام و اطرافیانم دارن بهم توصیه می کنن که از ایران برو. وقتی اون پاکبان شریف هم به من گفت «برو»، انگار پیامی بود از طبیعت که اونم داشت بهم می گفت «برو».

ارسال نظر: