کدخبر: 30536

تغییر چهره عجیب آشا محرابی با چشمان آبی + عکس

تغییر چهره آشا محرابی بازیگر کم کار سینما و تلویزین توجه طرفدارن این بازیگر را به سوی خود جلب کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

آشا محرابی دختر اسماعیل محرابی بازیگر پیشکوست ایرانی میباشد.آشا محرابی از جمله بازیگرانی است که خیلی زود در عرصه بازیگری به شهرت رسید.

آشا محرابی با انتشار این عکس نوشت: نجواهاى در گلو مانده.

 

آشا+محرابی

 

آشا محرابی فارغ التحصیل لیساس رشته مترجمی زبان انگلیسی و فوق لیسانس رشته روابط بین الملل می باش دوره فیلمسازی را نیز در کانادا گذرانده است.

 

خانواده آشا محرابی را بشناسید

آشا دختر سیده فاطمه سید مدلل کار و اسماعیل محرابی از بازیگر پیشکوست ایرانی میباشد، پدرش در نوجوانی آشا از مادرش طلاق گرفت و زندگی جدیدی را شروع کرد است.

4Hbnwq5jHNdi

افشاگری اشا محرابی علیه پدرش

در واقع نقش پدرم بیشتر بازدارندگی بوده تا حمایت در همان دوران با آقای اسماعیل محرابی قرار گذاشته بودیم که من درسم را بخوانم و او شرایط ورودم به بازیگری را فراهم کند در واقع نوعی قرارداد معنوی بود که من کاملاً روی آن حساب کرده بودم من تمام برنامه های زندگی ام را در آن زمان براساس قراری که با اسماعیل محرابی داشتم تنظیم کردم، ولی زمانی که نوجوان بودم او از ما جدا شد و ترجیح داد زندگی تازه ای را تجربه کندبه این ترتیب قرار ما به هم خورد و دیگر خبری از او نداشتم تا وقتی که در تئاتری بازی می کردم و او برای تماشا آمده بود. وقتی مرا دید خیلی تعجب کرد و گفت نمی دانستم که بازیگر شده ای … شاید اگر همان زمان با آن علاقه و انرژی سراغ بازیگری می رفتم بسیار زودتر از این می توانستم به مقصودم برسم.

 

3UimhwThIUyd

ازدواج و همسر آشا محرابی

خانوم آشا محرابی ازدواج کرده و چندین سال است که متاهل می باشد، اما همسرش علاقه ای به انتشار عکس شخصی و خانوادگی ندارد.

خانوم محرابی رابطه خوبی با عکاسان نیز ندارد.

unnamed.jpg

شروع بازیگری آشا محرابی

همزمان با تحصیلات دانشگاهی اش، به کانون هنری مرحوم استاد حمید سمندریان رفت و فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی از کانون استاد سمندریان شد. وی همچنین فارغ التحصیل کارگردانی و فیلمسازی از سینمای جوان است. او دوره فیلمنامه نویسی را هم در کلاس های استاد ناصر تقوایی در آموزشگاه کارنامه گذرانده است. او همچنین فارغ التحصیل فیلمسازی از کانادا نیز هست.

7WiZQdVPHym0

ماجرای خودکشی آشا محرابی 

چند سال قبل همزمان با پخش فیلمی به نام  تهران من حراج که آشا محرابی در آن به ایفای نقش می پرداخت , فیلمی که اجازه پخش نگرفت و حتی سازندگان فیلم را جهت ساخت این فیلم مجازت کردند خبر خودکشی آشا محرابی منتشر شد .

طبق گفته ها : پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان خصوصی، راضی به مصاحبه با خبرنگاران نشد اما خبر خودکشی او را یکی از بستگان نزدیکش تکذیب کرد و اظهار داشت که : آشا فقط چند روزی مریض خواهد بود و نیاز به استراحت دارد و خودکشی نکرده است

nl2ebsaiEYZU

ارسال نظر: