کدخبر: 30540

محمدرضا گلزار و هومن سیدی در حال وانت سواری + عکس

تصاویر وانت سواری محمد رضا گلزار بازیگر خوش چهره ایرانی در حالی دست به دست می شود که این عکس مربوط به یکی از فیلم های محمد رضا گلزار است.

آنچه دیگران می خوانند:

محمدرضا گلزار یکی از بازیگران خوش چهره سینمای ایران است که همه نام او را به عنوان سوپر استار سینمای ایران می شناسند.

محمدرضا گلزار با انتشار عکس زیر نوشت: ادامه فیلم برداری سریال گیسو ،روز ششم… هومن سیدی و محمدرضا گلزار در عاشقانه جدید

 

cg9HuU7mPLO4

همه چیز درباره خانواده محمد رضا گلزار 

پدر محمد رضا گلزار تبریز و مهندس و مادرش تهرانی و خانه دار است. دو برادر بنام علی علیرضا مهندس رشته عمران و بردیا مترجم زبان انگلیسی و یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان آلمانی دارد و خودش فرزند سوم خانواده است. می گوید با افتخار تورک هستم و فامیلی ام گلزار آذری می باشد.

رتبه 5 محمدرضا گلزار در کنکور دانشگاه آزاد

خانوادم دوست داشتند دکتر شوم، خودم هم فکرشو نمی کنم روزی موسیقی و هنر را حرفه ای دنبال کنم، اما درسم خوب بودو اسمم صدر همه ی اسامی شاگرد اولا بود در کنکور رتبه 5 آوردم.

رفقای صمیمی محمد رضا گلزار 

صمیمی ترین دوست گلزار، آقای امین حیایی است ،محمدرضا طرفدار دو آتیشه تیم بارسلونا و پرسپولیس میباشد و از ورزشکاران با علی دایی صمیمی تر است.

ازدواج و همسر محمد رضا گلزار

محمدرضا گلزار در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است. وی در سال ۹۵ و ۳۹ سالگی در مصاحبات خود گفت که تا آخر سال ۹۵ ازدواج خواهد کرد اما تا به امروز که ۴۱ سال سن دارد هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

 

شغل های محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار علاوه بر فعالیت در موسیقی و بازیگری مدتی کلوپ زیبایی ویژه مردان داشت، بعدها رستوران انار در تهران را مدیریت کرد و پس از آن با یک برند مکزیکی با نام اکلیپس در تولیدات پوشاک همکاری کرد. گلزار صاحب فروشگاه دیجیتال گو اسپورت است و نمایندگی فرانسه را دارد. وی در دبی مرکز سولاریومی (برنزه کردن پوست) به نام سان پینت را دارد. و شنیده ها حاکی از برج سازی و بساز بفروشی نیز دارد.

مجری گری محمدرضا گلزار در مسابقه برنده باش

در سال ۱۳۹۷ گلزار برای اولین بار به عنوان مجری مسابقه ” برنده باش ” از قاب تلویزیون دیده شد. گلزار در مورد حضور خود در این مسابقه گفت : تلویزیون باعث می شود من با طیف وسیع تری از مخاطبان و مردم در ارتباط باشم و مهمان خانه هایشان بشوم. این اتفاق برایم بسیار لذتبخش است.

محمد+رضا+گلزار

 

در مسابقه برنده باش در هر قسمت از این مسابقه چهار نفر که از قبل سوال های اپلیکیشن برنامه را به درستی پاسخ داده اند، روی صندلی برنامه می نشینند و با پاسخ دادن به سوالات به صورت پلکانی برای بردن جایزه یک میلیارد ریالی با مجری وارد رقابت می کنند.

در واقع این مبلغ بزرگترین جایزه ای است که تاکنون در صدا و سیما در یک برنامه به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد. گفتنی انتقادات زیادی نسبت به این برنامه و نوع برگزاری و نیز دستمزد محمدرضا گلزار شده است.

2070375880-talab-org

 

ارسال نظر: