کدخبر: 30627

پیام احساسی بازیگر زن ترک به محسن کیایی جنجال به پا کرد + عکس

محسن کیایی در فیلم سینمایی مطرب با بازیگر زن ترک هم بازی بود. عایشه گل، بازیگر ترک با انتشار تصاویری از محسن کیایی تولد این بازیگر را تبریک گفت که حواشی جالبی را برای محسن کیایی ایجاد کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

عایشه گل بازیگر جوان اهل کشور ترکیه است که با بازی در فیلم سینمایی مطرب برای مردم ایران شناخته شد. محسن کیایی در این فیلم سینمایی با بازیگر زن ترک هم بازی بود.

عایشه گل با انتشار تصاویری از محسن کیایی منتشر کرد و تولدش را تبریک گفت

aysegul-coskun-actress

بیوگرافی محسن کیایی 

محسن کیایی متولد 6 شهریور 1360 در تهران و در خانواده ای هنرمند است، محسن کیایی علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی نیز فعالیت دارد. برادر او مصطفی کیایی از کارگردانان موفق سینما است. محسن کیایی دانش‌آموخته رشته بازیگری از دانشگاه آزاد است.

وقتی محمدرضا گلزار، محسن کیایی را غافلگیر می کند + ویدئو دیده نشده

ازدواج و همسر محسن کیایی

محسن کیایی در سال 1385 با سهیلا امیرحسینی ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک دختر به نام رز کیایی میباشد. سهیلا امیر حسینی هم یک هنرمند است و در عرصه عکاسی و کار گریم فعالت میکند.او در سن 21 سالگی با سهیلا امیرحسینی در تئاتر آشنا گردید و در سن 24 سالگی عقد و ازدواج کردند.

محسن کیایی در پیری جذاب تر است + عکس

ناگفته های محسن کیایی درباره ازدواجش 

محسن کیایی می گوید اگر در جوانی ازدواج نکرده بودم با شرایط الان خیلی سخت بود ازدواج کنیم .به گفته خودش با هم رابطه خیلی دوستانه ای دارند.گفتنی است محسن کیایی علاوه بر کار بازیگری، نویسنده هم هست و از سال 1388 تا کنون به صورت حرفه ای فعالیت های هنری داشته است.

شروع فعالیت محسن کیایی

محسن کیایی می گوید که در کنار برادرم مصطفی به سراغ کار دستیار کارگردانی رفته و در فیلم های کوتاه و تبلیغاتی که برادرم می ساخت، همراهش بودم.

محسن کیایی در پیری جذاب تر است + عکس

 

همسر محسن کیایی

محسن کیایی سال ۱۳۸۵ با سهیلا امیر حسینی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک دختر به نام “رز” است. شغل همسر محسن کیایی عکاس و گریمور است.

وقتی محمدرضا گلزار، محسن کیایی را غافلگیر می کند + ویدئو دیده نشده

شهرت محسن کیایی با سعید آقاخانی

محسن کیایی در سال 1390 با بازی در سریال «راه در رو» به کارگردانی سعید آقاخانی به شهرت دست یافت. بعد از آن در همین سال، بازی در نقش یک روحانی در سریال پرده نشین به کارگردانی بهروز شعیبی باعث افزایش محبوبیت او شد.

 

وقتی محمدرضا گلزار، محسن کیایی را غافلگیر می کند + ویدئو دیده نشده

محسن کیایی می گوید: اولین باری که احساس کردم مردم نوع دیگری به من نگاه می کنند بعد از پخش مجموعه راه دررو بود دو روز اول نگاه محبت آمیز مردم، امضاء خواستن، عکس انداختن و… آن ها برایم خیلی جالب بود. اما زمانی که به اتفاق همسرم برای صرف غذا به رستورانی رفتیم، احساس کردم زیر یک ذره بین بزرگ قرار گرفته ایم و دیگر مثل سابق آزاد نیستیم و نمی توانیم حتی در خیابان پیاده روی کنیم. گفتنی است که همسر محسن کیایی هم هنرمند است و در عرصه عکاسی و گریم فعالیت هنری دارد. او گفته است که همسرم در کارهایم مشوق خوبی برای من هست و البته همکار خوبی هم هست چون بخصوص در عرصه فیلم نامه نویسی گاهی با من دست به قلم می شود.

وقتی محمدرضا گلزار، محسن کیایی را غافلگیر می کند + ویدئو دیده نشده

 

درباره عایشه گل جوشکن بیشتر بدانید

عایشه گل جوشکن متولد ژوئن ۱۹۸۵ در استانبول، بازیگر، ترانه‌سرا و خواننده ترک است.

و در خانواده‌ای موزیسین بزرگ شده، پدرش هم مانند او از طرفداران موسیقی است و سازهای پیانو و نی را می‌نوازد، البته شغل اصلی پدرش، افسر پلیس است. عایشه گل کوچک‌ترین فرزند خانواده‌شان است.

aysegul-coskun-actress-4

 

ارسال نظر: