کدخبر: 30636

عکس عاشقانه مارال بنی آدم ، بازیگر «همگناه» و شوهرش + عکس لو رفته

یک از بازیگرانی که نام او را با ایفای نقش در سریال پرطرفدار هم گناه می شناسیم مارال بنی آدم است. انتشار تصویری از مارال بنی آدم در آغوش آقای بازیگر این روزها حسابی مورد توجه قرار گرفته است.

آنچه دیگران می خوانند:

مارال بنی آدم بازیگر موفق تئاتر و سینما متولد ۱۰ آبان ماه سال ۱۳۶۰ در تهران است.  مارال بنی آدم فعالیت هنری اش را از تئاتر شروع کرد. مارال بنی آدم، نخستین بار در سینما حضور یافته است.

مارال بنی آدم را این روزها با بازی در نقش سارا صبوری در سریال هم گناه می شناسیم. 

به تازگی تصویری از مارال بنی آدم در آغوش آقای بازیگر جنجال به پا کرده است.

 

مارال بنی ادم نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۵ در فیلم  خشکسالی  و دروغ بازی کرده است و بعد در فیلم فروشنده با شهاب حسینی و ترانه علیدوستی همبازی شد  که  بازی  در این  فیلم های سینمایی  تجربه خوبی برای مارال محسوب می‌شود .

 

جزئیات زندگی خصوصی مارال بنی آدم

لازم به ذکر است که ایلیا فرزند اول مارال بنی آدم است و متولد سال ۸۲ می بشد و دخترش عسل نام دارد. وی در  فیلم سینمایی  فروشنده  اصغر فرهادی  در نقش کتی در کنار ترانه علیدوستی و شهاب حسینی حضور داشت. 

 

نخستین تجربه هنری علی سرابی

علی سرابی فعالیت کاری خود را در سال ۱۳۷۹ با بازی در تئاتر آغاز کرد. همسر او مارال بنی آدم است.

در گفتگویی با اشاره به حضور بازیگران تئاتر و سینمای دنیا توضیح داد: همه جای دنیا بازی بازیگران تئاتر در سینما امر رایجی است و همیشه هم نتیجه عالی بوده است. چه در سینمای اروپا، چه  هالیوود  و آمریکا و برعکسش هم صادق است که هر از گاهی بازیگران سینما هم روی صحنه می‌روند و خود را محک می‌زنند.

علی سرابی  بازیگر سینما و تلویزیون  ایران است. وی سال 1357 چشم به  جهان  گشود. از مهم‌ترین آثار علی سرابی می‌توان به بازیگری در سریال کلاه قرمزی 97، سریال مهرآباد و فیلم خشکسالی و دروغ اشاره کرد.

علی سرابی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1386 در 29 سالگی در فیلم اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر به کارگردانی شهرام مکری بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار  شاخص  بعدیش مانند سریال کلاه قرمزی 97، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای علی سرابی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون سعید ابراهیمی‌فر، سینا رازانی، هوتن مکری و بهاران بنی‌احمدی را تجربه کرد.

علی سرابی در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 2 فیلم و سریال مهم  سینما و تلویزیون  خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم علی سرابی در این سال، بازیگری در فیلم خشکسالی و دروغ به کارگردانی پدرام علیزاده و سریال کلاه قرمزی 97 به کارگردانی ایرج طهماسب محسوب می‌شود

علی سرابی و کلاه قرمزی

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی علی سرابی بازی در سریال کلاه قرمزی 97 بوده است. علی سرابی سال 1395 در 38 سالگی در سریال کلاه قرمزی 97 نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با ایرج طهماسب همکاری داشته است. 

علی سرابی علاوه‌بر سریال کلاه قرمزی 97، سال 1392 در 35 سالگی در سریال مهرآباد نیز بازی کرده است. علی سرابی این‌بار با سید فرید سجادی‌ حسینی یعنی کارگردان سریال مهرآباد و هنرمندانی چون مهران احمدی، هومن سیدی، بهروز شعیبی و شقایق دهقان همکاری داشت.

علی سرابی و دهلیز

با اینکه علی سرابی را بیشتر بعنوان بازیگر می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. علی سرابی علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان گوینده و بازیگردان نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر علی سرابی در حرفه‌ی گوینده، سریال کلاه قرمزی 94 است. مهم‌ترین اثر علی سرابی در حرفه‌ی بازیگردان، فیلم دهلیز است.

تجربیات جالب علی سرابی 

در این سال‌ها علی سرابی با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران اشکان خطیبی با 3 مرتبه، آیدا کیخایی با 3 مرتبه، سحر دولتشاهی با 3 مرتبه،  محمدرضا گلزار  با 2 مرتبه و احمد ساعتچیان با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با علی سرابی داشته‌اند.

 

ارسال نظر: