کدخبر: 30639

سلفی عجیب پریناز ایزدیار وسمیرا حسن‌پور روی چمن + عکس

سمیرا حسن پور عکسی را به مناسبت تولد پریناز ایزدیار در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

آنچه دیگران می خوانند:

پری ناز ایزدیار متولد هشتم شهریور ماه ۱۳۶۴ در شهر بابل است. 

عکسی که سمیرا حسن پور به مناسبت تولد پریناز ایزدیار در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

بیوگرافی سمیرا حسن پور


سمیرا حسن‌پور متولد 16 آذرماه 1363 بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. وی فارغ‌التحصیل رشته نمایش است و کار هنری خود را از سال ۱۳۸۵ در تئاتر مجلس شبیه در ذکر مصایب استاد نوید ماکان و همسرش مهندس رخشید فرزین بهرام بیضایی شروع کرد.سمیرا حسن‌پور در سریال چاردیواری و پایتخت سیروس مقدم و همچنین سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و تله فیلم‌های «آوا» و «مردان نمکی» حضور داشته‌است و در سریال پایتخت 1 در نقش گلرخ شناخته شد.
 

 سیمرغ سمیرا حسن‌پور

سمیرا حسن‌پور در اولین کار سینمایی خود در فیلم «تمشک» سامان سالور کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر شد.


ازدواج سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور بعد از بازی در فیلم تمشک با سامان سالور کارگردان آشنا شد و در نهایت این دو در سال 95 با هم ازدواج کردند.

سامان سالور کارگردان و فیلم نامه نویس با استعداد کشورمان در سال 1355 در شهر زیبای بروجرد، به دنیا امده است. وی فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره می باشد. نخستین فیلم بلند او ساکنین سرزمین سکوت برنده جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره بین‌المللی فیلم صوفیه شد.

فیلم‌شناسی سمیرا حسن پور:

- تمشک (۱۳۹۲)

- سایه‌های موازی (۱۳۹۴)

- آن‌ها (۱۳۹۵)

سریال های سمیرا حسن پور:

- پایتخت

- چاردیواری

- شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

- هفت سین

- دلدادگان

دست‌ آوردهای سمیرا حسن پور:

- جشنواره فجر    (۱۳۹۲)     بهترین بازیگر زن     تمشک   

- جشن حافظ   (۱۳۹۴)     بهترین باز

بیوگرافی پری ناز ایزدیار

پری ناز ایزدیار متولد هشتم شهریور ماه ۱۳۶۴ در شهر بابل است. تحصیلات را در رشته گرافیک تا مقطع کارشناسی به پایان رسانده است. به دلیل اینکه خانواده پریناز ایزدیار موافق تحصیلش در رشته هنر نبودند مجبور شد در رشته تجربی تحصیل کند. برادر و خواهرش دکتر هستند و شغل پدرش وکالت است. به همین جهت خانواده اش دوست داشته اند یا پزشک شود یا وکیل ، اما بعد از اصرار پریناز خانواده اش قبول کرده اند هنر بخواند فقط به شرطی که در یک رشته سنگین و رنگین مانند گرافیک تحصیل کند. پوشش عجیب پریناز ایزدیار جنجالی شده است.

تحصیلات پریناز ایزدیار

اما در دوران پیش دانشگاهی تغییر رشته داد و در رشته مورد علاقه اش یعنی هنر به تحصیل پرداخت. پدرش مخالف تحصیلش در این رشته بوده است و مایل بوده است که پریناز وکالت بخواند و وکیل شود اما مادرش مایل به ادامه او در رشته بازیگری بوده است.خواهرش ۱۰ سال و برادرش ۹ سال از پریناز بزرگ تر هستند. نکته جالب در بیوگرافی پریناز ایزدیار اینست که بر خلاف خیلی از هنرمندان که فضای مجازی دوری می کنند به فضای مجازی علاقمند است تا بتواند با مردم بدون واسطه صحبت کند. پوشش عجیب پریناز ایزدیار برای او حاشیه ساخت.

 

اولین گام در بازیگری

در سال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی یک مرد ، یک شهر تست بازیگری داد و اولین بازی سینمایی اش را تجربه کرد.  اولین سریالی که در تلویزیون از او پخش شد سریال پنج کیلومتر تا بهشت بود که باعث شد مبه عنوان یک بازیگر محبوب مطرح شود. جالب است بدانید او در فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع هم چند سکانس بازی کرد اما بازی در این فیلم موفقیت چشم گیری برای او نداشت. با بازی در سریال زمانه خود را به عنوان یک بازیگر حرفه ای مطرح کرد و این سریال او را به اوج شهرت رساند. پوشش عجیب پریناز ایزدیار جنجال تازه اوست.

پوشش عجیب پریناز ایزدیار در یک مهمانی خصوصی+عکس لورفته

ازدواج پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار درباره ازدواج نکردنش گفته بود : حقیقت اینست که به ازدواج و بچه دار شدن فکر می کنم اما در حال حاضر تصمیم خاصی برای ازدواج ندارم و نمی توانم بگویم مثلا چند سال دیگر قرار است ازدواج کنم. وضع مالی خانواده اش خوب است ، پدرش تاجر ابزار صنعتی مانند الکترود می باشد ...

 

ارسال نظر: